Работа с Photoshop - дизайни на логота и още нещо

Stone33

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте , казвам се Стоян и както може би сте забелязали в заглавието работя добре с photoshop приемам всякакви поръчки от обработка на снимки до дизайн на лого върху избрана от вас тема .
За повече информация пишете на [email protected] .
Благодаря за отнетото време :)
 
Качи твои изработени лога/изображения, за да може останалите да добият представа за работата ти. Или пусни безплатни ревюта.
 
Ти предлагаш услугата и според мен е несериозно да кажеш на хората, "ако искате да Ви изработя лого или нещо подобно, пишете ми на лично". Няма човек, който без да е видял на какво си способен да тръгне да се занимава да ти пише, за да му дадеш информация.
 
Ти предлагаш услугата и според мен е несериозно да кажеш на хората, "ако искате да Ви изработя лого или нещо подобно, пишете ми на лично". Няма човек, който без да е видял на какво си способен да тръгне да се занимава да ти пише, за да му дадеш информация.
Логото е просто опция , не съм от лого професионалистите , имам предвид , че имам бегли знания и в тази област и мога да покажа креативност (сигурен съм , че са нищо в сравнение с този на другите маниаци в сайта ) в сферата на фотошопа има милион неща , който хората не могат да свършат сами .
Имам опит във махане на водни знаци , правене на банери , едитване на снимки (в голяма степен ) , картички - и т,н
Все пак не се занимавам професионално , но има доста неща които мога да свърша .
Благодаря за съвета и отделеното време все пак :)
 
Блинки успешно превръща форума в хибрид на продавалника и фацето.
 
Блинки успешно превръща форума в хибрид на продавалника и фацето.
BG-Fiverr.com, в което няма нищо лошо.
Наистина, поиграй си през уикенда и пусни няколко лога. Със сигурност има хора, които ще поискат услугата и без да е извършена професионално. Дизайна е творчество и съм виждал хора, без технически умения да извършват прекрасни неща.
 
Несерозно е да предлагаш услуга и да не покажеш умения, дай ревю поне, има един колега във форума и той само "уп на темата", "уп на темата" - вдигай темата с нещо интересно, а не с глупости.

Значи мен ме беше срам да предложа улугите си докато не станах достатъчно добър и веднага след като ги предложих осъзнах, че даже може и да не съм толкова добър колкото съм си мислил:) и това е вярно разбира се, човек не трябва да се заблуждава, че е нещо кой знае какво, защото повечето от нас не са нищо особено:)
Аз съм толкова критичен към себе си, че ако си бях сам клиент щях да се разстрелям:)(това е добре щото съм чувал, че това води до развитие;)), научих се обаче да не казвам пред клиентите - "абе станало е добре, но можеше и още по-добре", защото най-лошото нещо което може да направиш е да разколебаеш клиента, това все едно да си вкараш автогол:)

Така, че давай ревюта, раздай се, покажи какво можеш и ако си добър клиентите и парите ще потекат като река;)

П.П.
Май прекалих с бирата:)
Успех!
 
Логото е просто опция , не съм от лого професионалистите , имам предвид , че имам бегли знания и в тази област и мога да покажа креативност (сигурен съм , че са нищо в сравнение с този на другите маниаци в сайта ) в сферата на фотошопа има милион неща , който хората не могат да свършат сами .
Имам опит във махане на водни знаци , правене на банери , едитване на снимки (в голяма степен ) , картички - и т,н
Все пак не се занимавам професионално , но има доста неща които мога да свърша .
Благодаря за съвета и отделеното време все пак :)

Не става въпрос кое можеш и кое не чак толкова.. Въпроса е да покажеш какво можеш, за да има заинтересовани хора, които да ти пишат.

Успех!
 

Горе