Работа с Pligg CMS

От: Работа с Pligg CMS

Имам предвид да го сменя с друг текст.Извинявам се колега , че не съм се изразил правилно.

Поздрави
Боян Далиев
 
От: Работа с Pligg CMS

Надявам се да не ставам вече нахален трябва ми помощ малко с системата...
Проблема е следния когато натисна на Нови ( new ) ми показва всички истории , а когато натисни примерно Добави история и я добавя след това натискам на категорията но ми показва , че няма добавени истории нещо се бърка..?
 
От: Работа с Pligg CMS

Опитах се да симулирам ситуацията, за която говориш. Получи се един път, но не иска да се повтори, за да разбера къде гърми.
Обикновено подобни странни грешки се получават заради сесиите. Предпоръчвам ти да си инсталираш този плъгин за Firefox: https://addons.mozilla.org/bg/firefox/addon/remove-cookies-for-site/
С него с десен бутон чистиш лесно всички сесии и бисквитки, които ти е оставил конкретния сайт. Чистиш и рефрешваш страницата, да видим дали проблема ще остане.
 
От: Работа с Pligg CMS

Открих какво може си видял. Когато си в "Home" ти се появяват категориите в субменюто, но ако кликнеш на някоя от категориите нищо не се показва. Говоря за това:
5p6l.jpg
Ако преминеш в меню "New" този проблем го няма. Странно защо са го оставили така....
 
От: Работа с Pligg CMS

Търся човек срещу заплащане да отстрани проблемите за нормалната работа
 

Горе