Работа

HeadShoT

Banned
Рейтинг - 88.2%
15   2   0
Добър ден.
Търся си работа за 1 път.Искам да направя нещо,което вие кажете.Каквото и да е.Трябват ми 15 лева в е-пей да се платят на един интернет търговец.Каквото кажете.
 
От: Работа

Да ми регнеш акаунт във 120-130 социални мрежи? Лесно става, ще ти кажа и софтуер, който да ползваш
 
От: Работа

Да ми регнеш акаунт във 120-130 социални мрежи? Лесно става, ще ти кажа и софтуер, който да ползваш

нов съм във форума и не искам да досаждам, но забелязах, че имаш някакъв софруер за регистрации в социални мрежи. Ще ти бъда задължен до гроб, добре де поне докато се ънлогна ако ме светнеш какъв е той и от къде бих могъл да се сдобия с него.
 
Последно редактирано:
От: От: Работа

нов съм във форума и не искам да досаждам, но забелязах, че имаш някакъв софруер за регистрации в социални мрежи. Ще ти бъда задължен до гроб, добре де поне докато се ънлогна ако ме светнеш какъв е той и от къде бих могъл да се сдобия с него.

извинявам се на всички, беше просташко да не кажа поне "Здравей"

няма да се повтори
 
Последно редактирано:
От: От: От: Работа

извинявам се на всички, беше просташко да не кажа поне "Здравей"

няма да се повтори
не се приема нов си а... някак си не върви
 
От: Работа

Sammy ти просто си големия и нямало софтоер.Ай се хваним на бас за ония 20 стотинки дет уж ти ги дължа да видим дали няма такъв софтуер.
 
От: От: Работа

Кой се е махал?????:shock:
еми на хеадшот мнението
Млъкни ве .Не купувайте.Колко пари ми даде ве .20 стотинки.Да ти са й невежия.ЗА 20 СТОТИНКИ ли си пък си големия работник печели работи.Щи върна парите ебаси.И ми даде за 1 месец не за 5 години ай въз от тук.И аз се махам от тоя форум.Ти искаш да напрайш нещо те ти насоляват глават ай чао и .....
 

Горе