Работа??

Дискусията в 'Пари от Интернет - Make Money Online' стартирана от dimityrs, Февру 20, 2018.

1. dimityrs

dimityrs New Member

Рег.:
    Февру 20, 2018
    Съобщения:
    1
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Здравейте.Следя форума от скоро и доста ми отвори очите.На 18 години съм, ученик търсещ си работа, която не е задължително да бъде платена. Искам да понатрупам малко опит и да видя от първо лице как стават някой неща. Говоря и пиша на английски свободно, завършил съм курсът на СофтУни "Programming Basics" и притежавам основни умения в програмирането. Работил съм с wordpress само любителски и там имам само основни умения. Умея да обработвам видеа със sony vegas pro 7/8/9 и т.н. . Пробвах като freelancer, но безуспешно - не можех да си намеря работодател. Та ако има някой желаещ, който мисли че мога да му свърша що - годе някаква работа нека драсне.

2. Sky

Sky Well-Known Member

Рег.:
    Юли 29, 2012
    Съобщения:
    8,825
    Харесвания:
    651
    Точки:
    113
    Място:
    Стара Загора
    Това не се споделя публично, все едно да си болен от СПИН и да казваш на всеки :D

3. RealMoney

RealMoney Well-Known Member

Рег.:
    Дек 19, 2010
    Съобщения:
    1,865
    Харесвания:
    697
    Точки:
    113
    Покажи нещо, което си правил на sony vegas.

4. hristonev

hristonev Active Member

Рег.:
    Авг 5, 2016
    Съобщения:
    513
    Харесвания:
    210
    Точки:
    43
    Това е много разтегливо понятие. Нямам идея какво са ви преподавали на курса, но СофтУни не е нещо престижно. Ако си се занимавал с някакъв вид програмиране то напиши какъв вид. Езици, бази, бекенд/фронтенд технологии.

ПП Иначе 2-3 и повече return-а не вършат много работа.

5. Илиян

Илиян Active Member

Рег.:
    Март 8, 2017
    Съобщения:
    165
    Харесвания:
    75
    Точки:
    28
    Хубаво е да се научиш да пишеш и на български.

nandibandi харесва това.
  6. BurnX

BurnX Well-Known Member

Рег.:
    Март 21, 2010
    Съобщения:
    3,144
    Харесвания:
    524
    Точки:
    113
    Според мен щом имаш умения за видео клипове , насочи се натам. Но ти трябва идея , нещо което ще се гледа , изгради си канал в YouTube, Facebook и почвай. Едва ли ще ти се получи от първия път. Но идеята е да опитваш , докато не пробиеш и не си намериш твоето нещо.

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice