Развиване на форум.

Snezanka

New Member
Рейтинг - 0%
0   1   0
*Ново*
Развиване на фейсбук страници.
Какво да разбираме под "развиване на фейсбук страници". Ще Ви докарам на личната страница натурални/реални лайкове, а не фейк.
-Качвам снимки/ на тематика да хване младежкото око/
-Забавни вицове/за младежка възраст/
-Изработване на лични/униалки картинки с PS.
Цена по договаряне.

ВАЖНО!!!
Заплащането става така.
1-во Ви правя мненията/лайковете после Вие плащате, ако сте доволни от моята услуга.
Поздрави! :)
 
Последно редактирано:
От: Развиване на форум.

Здравей Snezanka,
до момента извършвал ли си такава услуга? Мнението средно от по-колко думи ще е? 1500мнения - 14лв. - звучи много добре, но би ли се справил?

Въобще, прецени възможностите си и качеството на предлаганата услуга. 250 мнения * 20 думи = 5000 думи за 2.50лв. ?!?!
 
От: Развиване на форум.

Стига бе , човек... това се пада по 1 стотинка на коментар... наистина ли ще го направиш за толкова пари ? ОЦЕНЯВАЙ ТРУДА СИ!!!!!!!
 
От: Развиване на форум.

Привет,
реших да пусна темата с цел предлагане на моите услуги.
Та ето какви са те развивам форуми на всякаква тематика: CS 1.6, CS:GO, Форуми за отслабване( За игри и за всякакви други тематики)
Развиването на сайта няма да е спам в теми и коментари от сорта "Много полезен урок, браво". Ще бъде теми за игри или каквито Вие пожелаете.
Ценоразпис:
250мнения-2.5лв
500мнения-5лв
1000мнения-9лв
1500мнения-14лв
Начини на плащане: SMS, PayPal,Еконт, Банков превод.
Важно при заплащане със смс-и цената става 2x.
Ако имате въпроси тук в темата или на ЛС.
Поздрави! :)

Явно наистина сме Китай на балканите :lol:
 
От: Развиване на форум.

Това е някакъв майтап, нали :) защото ако цените са актуални и имаш време специално за теб ще регна поне десетина домейна да ги развиваш :)
 
От: Развиване на форум.

Не не е майтап. Да имам опит за 3дни направих 500мнения в cs-rlz.com за уроци на тема цс/модове,плъгини/Имаше и лично мои изработки/теми плъгини/и копирани+промени от моя страна, но ако желаете ще вдигна цените. :))
Поздрави!
 
От: Развиване на форум.

Това е някакъв майтап, нали :) защото ако цените са актуални и имаш време специално за теб ще регна поне десетина домейна да ги развиваш :)

И на мен ми прилича на майтап или на несериозен потребител. За тези 14лв. ще пише коментари месеци наред...
 
От: Развиване на форум.

Щом искате ще вдигна цените не е проблем и не няма да Ви пиша 1500мнения за месец. :)
 
От: Развиване на форум.

Не са директно "копи-паейст" радектират се от мен+ако желаете мога да пиша и аз т.е лично правени от мен. :)
 
От: Развиване на форум.

Не са директно "копи-паейст" радектират се от мен+ако желаете мога да пиша и аз т.е лично правени от мен. :)
Значи копи-пейст и редактираш :) остави, имаш желание
 
От: Развиване на форум.

То цените не са чак толкова зле, като видите темите по който пише. Щом можеш да напишеш толкова коментари, значи можеш да ги измислиш на момента. Успех с услугите и внимавай да не те претоварят с тези цени :D
 
От: Развиване на форум.

А осъзнаваш ли колко можеш да навредиш на всеки сайт, с който ще се захванеш с малко редактиране на копи-пейст информация :(
 
От: Развиване на форум.

Привет,
защо да ще навреда аз няма да го взимам и направо да го копна и публикувам или пък да промена 1изречение и да кажа ето моя тема. Нали се сещате, че това се нарича "Плагиатство".
Поздрави!
 
От: Развиване на форум.

Мисля, че ставаше дума за бързината ти на "наливане" на коментари.
 
От: Развиване на форум.

Е това ще стане като спам... за хубаво класиране в Google и т.н... не трябва да има копи / пейст изречения. Пък и 1500 коментара за няколко дни... може и като спам да го приеме.
 
От: Развиване на форум.

Може Вие да дадете срок, но да е "човешки", а не от сорта "за 1 час ми направи 5к мнения"... :)
 
От: Развиване на форум.

Ако го направиш за по-малко време, не се ли сещаш, че някой ще се усъмни това, че мненията са от един и същи човек?
 

Горе