Развиване на форум.

От: Развиване на форум.

Принципно да. Но няма да Ви "оспамя" форума за един ден и да го оставя. Ако желаете и за един ден ще го направя, но мога и постепенно.
 
От: Развиване на форум.

Принципно да. Но няма да Ви "оспамя" форума за един ден и да го оставя. Ако желаете и за един ден ще го направя, но мога и постепенно.
Искаш да кажеш, че можеш да спамиш по форумите ни и по-продължително време :) айде стига вече, че не е смешно. Предлагаш услуга, която е под бих казал меко "огромно" съмнение. Направи някъде 4-5 мнения да видим какви ги твориш и да говорим тогава за поръчки :) става ли
 
От: Развиване на форум.

Искаш да кажеш, че можеш да спамиш по форумите ни и по-продължително време :) айде стига вече, че не е смешно. Предлагаш услуга, която е под бих казал меко "огромно" съмнение. Направи някъде 4-5 мнения да видим какви ги твориш и да говорим тогава за поръчки :) става ли

Съгласен съм. По мой избор сайта или ти ще дадеш, ако исаш дай ми пиши сайта на PM. :)
 
От: Развиване на форум.

Не знам човек, но смятам че ще умреш на компютъра докато пишеш коментари. 1500 коментара за 14 лв. и, ако всеки коментар е уникален ... все пак ти желая успех ама ти казвам, че това не си струва :|
 
От: Развиване на форум.

Защото подценяваш труда си, ако реално коментарите са качествени ;)
 
От: Развиване на форум.

Привет,
разбрах се с потребителя "ivo94" да ми напиша няколко теми в неговия форум и той ще ги постави тук. :)
Поздрави!
 
От: Развиване на форум.

Писаха ми няколко човека за сега на тях смятам да им изпълна поръчките + поръчката на ivo94. Като съм готов ще вдигна темата.
Поздрави!
 
От: Развиване на форум.

Не знам човек, но смятам че ще умреш на компютъра докато пишеш коментари. 1500 коментара за 14 лв. и, ако всеки коментар е уникален ... все пак ти желая успех ама ти казвам, че това не си струва :|


Ти вече го и утрепа на компютъра :D. Ако работи за няколко различни форума, защо да не си заслужава, далавера си е.
 
От: Развиване на форум.

Имам форум точно за теб! Дай ми скайп на лично, не им обръщай внимание и не се занимавай със тоя фейс
 
От: Развиване на форум.

А защо ника ти е Снежанка? :shock:

И аз това се чудих :-o
 
От: Развиване на форум.

А защо ника ти е Снежанка? :shock:

Защото за него работят 7 джуджета и заедно пишат по форумите :D
Как мислиш се правят 1500 мнения.
 

Горе