Развитие на форуми и сайтове

Ivajlo Angelov

New Member
Рейтинг - 80%
3   1   1
Развиване на форуми и сайтове

Здравейте,
От днес нататък стартирам новата си услуга: развитие на форуми и сайтове, които включва писане на мнения във форумите, постоянно предлагане на ъпдейти, писане на статии и всичко, което би вдъхнало живот на вашия сайт или форум. Това вклюва и тестове за бъгове на целия сайт. Няма какво да кажа повече, тъй като всеки, който иска сайта му или форума да изглежда добре, да бъде без бъгове и да няма неприятни ситуации - то аз съм точният човек за него. За всеки се изготвя индивидуална оферта - пишете лично, тъй като тук няма да отговарям.


Поздрави,
Ивайло
 
Последно редактирано:
От: Развитие на форуми и сайтове

Здравей, пиши на ЛС какво предлагаш и на каква цена.
 
От: Развитие на форуми и сайтове

Пакети за развиване на форум
100 мнения/15 лв
200 мнения/25 лв
300 мнения/35 лв

Можете да поръчате тези пакети само днес

Действам и като модератор по форумите, като цената е или тарифата за писане на определен брой мнения, или на седмица/месец.

Новите потребители ( Тези, които нямат 300 мнения и положителен трейдър ), заплащат услугите предварително.
Заплащането на тази промоция ще става чрез PayPal.
 
От: Развитие на форуми и сайтове

За бг форуми ли става дума? И мненията по колко думи минимум са?
 
От: Развитие на форуми и сайтове

За бг форуми ли става дума? И мненията по колко думи минимум са?

Мненията и темите са всякакви - от много дълги до къси.
Най - дългите компенсират късите и така става равномерно. Едно нормално мнение е като тази тема, да речем, докато дългите стават двойни и тройни.
Трябва да се знае, че никога няма да пиша мнения с по една емотиконка или с по 1 дума.
За подробности - лс или [email protected]
Услугата се предлага за сега само за бг форуми.
 
Последно редактирано:
От: Развитие на форуми и сайтове

Тъй като на ЛС получих въпрос за платеното модериране ккаво включва, ще отговоря публично тук:
Цена: По договаряне ( за къстъм пакети )

400 - 450 мнения
+
Модериране на теми ( заключване, преместване в други раздели, изтриване, коригиране на постове ако са против правилата на форума)
+
Помагане на потребителите на сайта да се справят с него ( отговори на въпроси от типа на "как се прави тема", "как да .....")
+
Отговаряне на съпорт - тикети, ако съществува форумен имейл. Ползвам и MS Outlook за пощи от типа на [email protected]

Цена: 60 лева/месец
Гаранция за правене на мненията за определения срок от време!
 
От: Развитие на форуми и сайтове

Предлагаш ли такива услуги за форум на английски? Регистрация на няколко потребителя и мнения от всеки?
 
От: Развитие на форуми и сайтове

Предлагаш ли такива услуги за форум на английски? Регистрация на няколко потребителя и мнения от всеки?

За момента не предлагам за английски форуми, а само за български.
 
От: Развитие на форуми и сайтове

Покажи нещо твое - коментари, теми, мнения...
 
От: Развитие на форуми и сайтове

Покажи нещо твое - коментари, теми, мнения...

Човека, за който пиша в момента е moneff - както разбрахте от темата, той не иска форума му да се споделя тук.
Днес - утре приключвам с мненията, които ми беше поръчал да напиша и ако той прецени - ще даде мнението си за работата ми.
 
От: Развитие на форуми и сайтове

Здравейте,
Днес на промоция ще пуснаа друга своя услуга, самостоятелно модериране на форуми.
Услугата включва:
0 - 50 мнения
+
Модериране на теми ( заключване, преместване в други раздели, изтриване, коригиране на постове ако са против правилата на форума)
+
Помагане на потребителите на сайта да се справят с него ( отговори на въпроси от типа на "как се прави тема", "как да .....")
+
Отговаряне на съпорт - тикети, ако съществува форумен имейл. Ползвам и MS Outlook за пощи от типа на [email protected]

Цена: 30 лв/месец, 10 лв/седмица

Промоцията не е за изпускане, скоро няма да има подобна!
 
От: Развитие на форуми и сайтове

Доволен съм много, пише смислени мнения, дълги, участва в дискусиите, момчето е супер! ;)
 
От: Развитие на форуми и сайтове

Днес: Промоционален пакет Статии

Писане на статии на неспецифична тематика - 1.00лв/100 думи - 80 стот./100 думи
Промоцията важи за поръчка на минимум 3 статии и е за първите 5 цитирали поста.
 
От: Развитие на форуми и сайтове

Поръчах развитие на профил във форум и съм много доволен от работата на Ивайло Ангелов.
 

Горе