Разкодиране на php код във footer-a

От: Re: Разкодиране на php код във footer-a

А някакви идеи как да променим footer, който при промяна блокира сайта? (WP)

Най - лесния варянт е: Отиваш в CSS.php , като предварително си видял на кой ред се намира това което искаш да махнеш и display: none;
По този начин няма да ти се чупи сайта.
 
От: Разкодиране на php код във footer-a

В сайтбара са сложили реклама, ако изтриеш рекламите, пак върви , но ако някоя страница я направиш статична и във нея се губят някой от картинките на темплейта, но ако няма статична всичко е ок.Мислех си че тука в този файл са написали 2-3 реда

Сори, получава се парадокс :) Имаш потребители с желание за помощ, но без необходимите знания, и такива с необходимите знания, но без желание за помощ :D:D остава ти да се молиш на арменският поп ахахах :D

Все пак драсни на лично коя е темата, аз ще си я сваля и ще чекна за кво иде реч...все пак е някаква алтернатива :)
 
От: Разкодиране на php код във footer-a

Няма универсален начин за отключване на такива теми. Трябва да се инспектира вътрешно.

Въпреки че никогаш не съм правил такова нещо, давам не повече от 6 минути на която и да е тема да ми се опъва, преди да съм й забърсал вратите към светая светих. Дори ако тва значи да пренапиша част от сорса.

... някои разработчици кодират футъра не само за да не може да се премахва линка водещ към тях, а и за други не особено честни неща.
Кое не е честно? Ползваш резултата от труда им. Всичко си има цена.
Това би трябвало да обясни (донякъде) защо не помагам на такива като тебе.
 
От: Разкодиране на php код във footer-a

Така е, трудът си е труд. Обаче когато казва фрии тема, трябва да е фрии, и щом иска линк, нека ползващият темата да прецени къде да е и как, а не оня му набутва 200 линка у футера към знайни и незнайни сайтове. Освен това и гуго вече не харесва много много външните линкове у футера, така че това може дори да навреди на ползващият темата с което и неговият труд отива у ряката.
 

Горе