Разлика във видът домейн

miraco

Member
Чудил съм се кава е толкова голяма разликата във видът домейн, та всички бягат от info домейните. Виждал съм домейн info който е на по предни позиции от com домейн. Независимо че и двата сайта са с почти едно и също съдържание и структура на сайта. Не е ли по важно какво сео ще направиш отколкото какво име ще избереш.
 
От: Разлика във видът домейн

престиж ...
 
От: Разлика във видът домейн

И по трудно се пише - има една буква повече :)
 
От: Разлика във видът домейн

.com си е най популярното и обикновенните потребители които не са много навътре знаят само .bg и .com. Това съм го забелязал от личен опит. :)
 
От: Разлика във видът домейн

Така е, ама ако ти идват от Гугъл посетителите с кликане, какво ти пука? Те не знаят да пишат на клавиатурата повечето, все едно е ком или инфо.
 
От: Разлика във видът домейн

Така е, но найстина пвечето знаят com. Зависи за какво го ползваш...но лично за мен няма голяма разлика...важното е сйта ти да върви добре и да се класира напред.
 
От: Разлика във видът домейн

Така е, ама ако ти идват от Гугъл посетителите с кликане, какво ти пука? Те не знаят да пишат на клавиатурата повечето, все едно е ком или инфо.

абе какво говориш :) 805 по мои наблюдения мислят че гугъл е интернет
те не знаят да пишат горе адрес на сайт

НА ТЯХ ИМ С ЕОТВАРЯ ПО ПОДРАЗБИРАНЕ ГУГЛЕТУ и тепишат в полето затърсене
www.bik bhrador .bg
и кликат на резултатите - за тях това е интернет...

имат ел иси на понятие че те незнаят когато кликатна реклама че е реклама те мислят че е част от сайта
те ако знаят че е реклама и че печелите от този клик - нема д акликнат бре :)
ще паднат с 80% приходите :)
абе изобщо за какво говорим ... това по просто от потребителя нема :)
 

Горе