Различна реклама от Google

sixking

Well-Known Member
Здравейте.

Мисля че заглавието донякъде казва за какво става дума. Искам да направя малко реклама на сайта си, но нещо не съм за гугъл и ме интересуват други подобни програми. Знам че има и български такива, но вие да имате някакви впечатления при работа с тях ? Дори на препоръки ще се радвам :)
 
От: Различна реклама от Google

Ако не си за гошо пробвай с марк, ако и той не те иска, пробвай с директна реклама с някой колега във форума. Успех
 
От: Различна реклама от Google

Не схванах. Това шега ли беше или ???
 
От: Различна реклама от Google

Фейсбук го препоръчвам силно!
Доволен съм от тях.
 
От: Различна реклама от Google

Ако кажеш и някакви приблизителни проценти на покачване, ще съм ти благодарен :)
 
От: Различна реклама от Google

Според мен към момента най-таргетирана реклама може да се реализира в платформата на Гугъл и на Фейсбук, и на най-разумна цена.
 
От: Различна реклама от Google

Може,който желае да разменим линкове
 
От: Различна реклама от Google

Пробвай в големите фейсбук страници - ще ти излезе по-изгодно, отколкото с платената реклама
 
От: Различна реклама от Google

Който да съм попитал, дори не получавах отговор. Нямам си на идея на какво може да се дължи
 
От: Различна реклама от Google

Тя вероятно се определя от схемата за споделяне - на колко места ще я шерне, какви хора ще я видят и прочие и прочие
 
От: Различна реклама от Google

ФБ е добра алтернатива, само че директната реклама ще ти излезе малко по-скъпо, отколкото ако платиш за няколко линка. Но да, ще ти свърши работа.
 
От: Различна реклама от Google

всичко зависи от това, какво предлагаш, кои са ти потребителите, как да ги откриеш, какво да им кажеш и т.н.
най -добре е микс от няколко неща...
 
От: Различна реклама от Google

Определено в последно време, това работи :)
 

Горе