Разменям линкове businessmind.eu

АМи идеята е че много хора пишат за онлайн бизнес - това е супер има потенциал, но това е само еднамалка част от бизнеса - бизнесмайнд е посветен на бизнеса в истинския жиовот и за това какви качества трябва да притежава човек за да "успее".

Разбирам, че не е перфектен. Това е вашата специалност! За това чакам по-конкретни предложения за оптимизация.

Например ако искам да отворя малък магазин тип "клекшоп" какви са стъпките които трябва да предприема. Ако работиш за 1000 лева на месец от 9 - 5 може да използваш това време и да изкарвап по 4-5000 лева като собственик на един прозорец.

Само че хората смятат, че не е сигурно и че не е "престижно".

За това е форума как да правим пари офлайн и онлайн и сякак. Каква е психологията на богатите. Нали всички сте тук за да се научит е как д аправите пари лесно. :)

И така чакам коментари!
 
Хубава е идеята!
Не казвам че е уникална, но е хубава.... (за мене си ще я нарека полуперфектна, но това е само защото съм пристрастен към тематиката :wink: )

Ще започна от зад напред:

"...как д аправите пари лесно"Лесно лравене на пари няма! Нека всеки си го избие от главата...
Има правене на много пари с много труд.... най-вероятно труд, който ви харесва.... от там изглежда че преуспелите в бизнеса са си направили паричките лесно...

4-5000 лева като собственик на един прозорец. Само че хората смятат, че не е сигурно и че не е "престижно". Престижно? %!%!%!=:!:+
Когато ти харесва да правиш нещо то тогава е най-престижното нещо за теб... другото е данък обществено мнение..
Лично аз предпочетам да съм "собственик на прозорец" от колкото "директор на водопад"

За оптимизацията не мисля че ще е съществена .... не се занимавай...
(мое мнение)

иначе:
:idea: Ползвай адреса на сайта ти в подписа си и се разхождай по форуми като постваш мнения, които допадат на хората
:idea: Стартирай бизнес начинание и го описвай в блог
:idea: Направи неустоимо предложение, което хората да се избиват да купуват или следят развитието му
:idea: Поствай в свежо и дао
:!: Не си и помисляй да отделиш и стотинка за платена реклама, докато нямаш реални приходи от обета на рекламата, в случая сайта

Това е от мен.
Дано съм бил полезен :wink:
 
Бате съгласен съм 110% с тебе.

Имам собствен бизнес - тип прозорец! Не ме интересува какво мислят хората.

Прав си, че няма лесни пари.

Предложението е актуална инфорация безплатно. Това съм завършил и мисля, че има какво да кажа.
 

Горе