Разменям нови активни страници за стари ГОЛЕМИ такива(над 100к)!

mnnedialkov

Member
Рейтинг - 100%
12   0   0
Но когато говоря за нови, става въпрос за най-активните в момента, а те именно са по 5к. страници ...
Или с други думи, ако Вашата страница е 160 000 фена(предполагам, че прави под 500 рийч на линк), Вие ще получите нови 32 страници(може и бонус, ако страницата е с хубаво име) по 5000 фена, където един линк стига до 500-600 рийч поне, но пак зависи от кликаемостта на съотв. линк! А, колко време ще бъде активна, зависи само от Вас и какви линкове пускате - ако линковете са Ви кликаеми, Вие ще имате добра видимост и за напред! (добра КЛИКАЕМОСТ - около 10% от видимостта)
Чакам предложения на ЛС! :)
 
От: Разменям нови активни страници за стари ГОЛЕМИ такива(над 100к)!

Защо лъжеш хората? Да ти дадат големите си страници и да ги избудалкаш да има дадеш 1-2 малки?
 
От: Разменям нови активни страници за стари ГОЛЕМИ такива(над 100к)!

Защо лъжеш хората? Да ти дадат големите си страници и да ги избудалкаш да има дадеш 1-2 малки?

Изказва се човек, който явно въобще не е информиран за ситуацията ....
Какво имах в предвид!
За моя пример, нека разгледаме страница с 100к. ....
Сега една така страница, прави под 500 рийч на линк, което е дори висок рийч!
За такава 100к страница, няма да получи 1-2 страници, дето пишеш глупости ... а точно 20бр. по 5к(минимум)=100к
И само за информация, една нова 5к страница прави по поне 500-600 рийч на линк, в зависимост от това колко е кликаем линка!
Така че не виждам кое е нередното в случая!
Сега може би пак ще ме подозираш, че нещо нередно искам да правя и ще ме питаш защо да го правя, като реално аз губя от такива сделки - идеята е да си разнообразя публиката!
 
От: Разменям нови активни страници за стари ГОЛЕМИ такива(над 100к)!

глупости говориш, не знам, кой ще ти даде страница 100к, за някакви малки странички, глупости говориш! Кои знае каква е схемата, щом търсиш големи страници, значи в тях е схемата!
 
От: Разменям нови активни страници за стари ГОЛЕМИ такива(над 100к)!

глупости говориш, не знам, кой ще ти даде страница 100к, за някакви малки странички, глупости говориш! Кои знае каква е схемата, щом търсиш големи страници, значи в тях е схемата!
Колега, недей говори глупости моля те.

Има стари страници наспамени, които са некативни, тази оферта за такъв тип страници си е живо бижу.
Работил съм с колегата и мога да кажа, че доста сериозен и опитен.

Към момента, новите страници правят по-добър рийч от старите. :) (но тва пак е относително)

Успех Мануиле :)
 

Горе