Разменям си домейна

Това "оказа се" е много относително.... Един прави едни пари друг други...Защо не пробваш 2-3 месеца да видиш колко ще изкараш и тогава да решиш?
 
Аз не тили казах че можеш да си направиш саит с 50 топ игри да напишеш ревюта и да сложиш афилиеит програми и отделно адсенс и ако успееш да го подкараш ще изкараш добри пари

Звучи сложно но не и не възможно :)
 
Идеята на Куулайс ми харесва :)
Портал с ревюта на игрите , и топ50 класация за всеки месец е доста добра идея и ми звучи печеливша :) , мисля да я крадна ако не я осъществиш ти ;)
 
ZzZaPyr каза:
Идеята на Куулайс ми харесва :)
Портал с ревюта на игрите , и топ50 класация за всеки месец е доста добра идея и ми звучи печеливша :) , мисля да я крадна ако не я осъществиш ти ;)
ОК, зимай идеята, зимай и домейна! Ама бързо преди някой друг да ги е зел и двете.
 
DeyanMarkovski каза:
Не е ли по-добре да направя форум на тема лаптопи и да го нафрашкам с AdSense?

В днешно време на мода са форуми които дават нещо (пари,хостинг,домейн и др.) за да постваш. Ако ще правиш форум гледай да е еднакво интересен за жени и мъже.

А каква да е нишата на форума?
Нещо свързано с проблемите на хората което ще бъде разисквано сериозно.
Диети, прически и оплешивяване, сексуални проблеми и др.

Лично мнение - форум за лаптопи няма никво бъдеще.
 
DeyanMarkovski каза:
DEATH каза:
Лично мнение - форум за лаптопи няма никво бъдеще.
Защо?

Колко хора според тебе ще водят разгорещени дискусий за лаптопи? Какво може да бъде дискутирано? Това е скъп продукт за средно статистическия българин.

Едва ли някой ще цъкне на реклама на Google и ще си купи лаптоп от нета.
Google плащат доста добре за импресий (0.01$ - 350имп.) За това ти предложих форума да е свързан с проблемите на хората. Ще дискутират, ще правят трафик, ще има яко импресий и ще цукат по рекламите(ако видат нещо интересно).
 

Горе