Размисли и страсти?

Така те искам бро!
На прав път си!

Превърни нейната простотия в свой успех!
Пък и сега ще имаш повече време, погледни го от хубавата страна!
 
Само, че докато бях с нея тя ми беше стимул за доста неща и за едни неща, които са почти най-важни в моя живот - а именно спорта.
Даваше ми стимул, упора.. :)
 
takamato каза:
1. Много е важно да разбереш че "това което даваш" и "това, което приемат" са две различни неща.... давай умерено, няма смисъл да се раздаваш на 100%.

3. Много е сложно сам да го проумееш но е тъпанарщина да си влюбен гълъб... виж не казвам да не обичаш някой... може да обичаш някой страшно силно, но не трябва да се влюбваш... когато си се повлюбил, вярвай ми можеш да очакваш само простотии от нейна, а и от твоя страна.... все пак е малко сложно това и ти трябва специален тренер :wink:

Ей тука немога да се съглася с теб...аз в момента съм точно обратното на това което ти пишеш и то със първата ми приятелка с която още сме заедно и няма простотии нито от нейна нито от моя страна.Всичко си зависи до хората :)

Tsanko го е написал много точно.
 
Много си прав тук, важно е до човека.
Вчера си говорих с първата ми сериозна приятелка, която направи същото, което и с това момиче и искам да ти кажа, че виждам ужасно голяма разлика от оттогава, но както се казва.. не на време, хехе :)
 
cecipenev да знаеш старата любов ръжда не хваща
 
arsenal каза:
Братле Жените са кучки(вцяко правило си има изключение), затова незнам на колко си години всичко с времето си, :)

внимавайте с изказванията за жените
 
adelina каза:
arsenal каза:
Братле Жените са кучки(вцяко правило си има изключение), затова незнам на колко си години всичко с времето си, :)

внимавайте с изказванията за жените

Спокойно :)

Стара любов ражда не хваща, но има ситуации, които карат хората, за да си мислят, че хваща.
 
CrAzY-MaST каза:
adelina каза:
cecipenev да знаеш старата любов ръжда не хваща
мда... :)

Едит:
Ти като един от малкото представители на женския пол в форума може да даваш съвети на нас невежите индивиди :lol:

какви съвети да ви давам - това са нещата от живота
 
Абе я се осъзнайте малко, седнал всеки да оплаква любовните си проблеми, не че и аз не съм го правил. Нека да изкажа мнение по въпросите, извинявам се че в един пост, но обичам сисематизираните и подредени неща.

1. Това не са тиин проблеми. Всеки и на всяка възраст ги има.
2. Не ги хранете толкова жените, квито и да не можем без тях.
3. От личен опит се убеждавам след всяла следваща връзка че колкото по-малко показваш чуствата си и колкото по-малко им играеш по свирката толкова повече си им интересен.
4. Да, жените не знаят какво искат. Или винаги искат това което нямат с теб.
5. Като те зареже излез една вечер, напий се кат смок и след това кажи си че повече не те интересува. Хлътнал ли си много има 2 варианта, или се захващаш яко с работа че да немислиш за нея, или почваш да "бройкаш" други, колкото повече толкова по-добре.
6. Лично аз след като стане такава ситуация и се почна да се пооправям се надъхвам за всичко, слагам си за цел да стана по-добър във всичко което правя, и като професия и като образование, и като хора около мен. Да може като ме срещне след година две да види кво е изтървала.

И на последно място, понеже не съм го пробвал лично, но след последната връзка почвам да се навивам вече. Както казва един приятел, доста по-голям на възраст (в момента човека е ценен с 2 деца вече), не ти трябва да се влючваш и да търсиш правилната докато си млад. Почваш да спиш с всички наред които ти пуснат, грозни, красиви, тъпи, умни нема значение. И като дойде момент че като погледнеш някоя готина на улицата и да не ти е интересна да си легнеш с нея тогава почваш да си ги подбираш и да търсиш някоя с която си заслужава да пробваш сериозно :)
Ае успех с жените от мен, пожелавам ви повече от моя до сега :lol:
 
Почваш да спиш с всички наред които ти пуснат, грозни, красиви, тъпи, умни нема значение.

Еми така е... сега се сетих за едно което го слагат на скайпове и т.н.
но си пада малко вярно.

"Еб* наред, еб* без чет, но заради пу*тка, пу*тка не ставай!
 
interesno

Не можеш да си представиш колко ситуацията ти прилича на моята + това че ми трябваха 4-5 месеца да се възтановя, също! Разликата е че на мен не ми достигна смелостта на времето да и предложа а знаех че тя изпитва нещо към мен.. и бях изпреварен. После аз бях причината те да скъсат, тя се събра с мен, бях щастлив и после каза "абе аз направих грешка" и ПАК се върна при него. Това ме съсипа!!! Знаех че отчаянието не е полезно, защото "затъмнява" красивите неща от живота а той и без това не е дълъг.Но едно е да знаеш НЕщО друго е да го РАЗБИРАш Един ден докато цепих дърва :) ме хлопна някаква мисъл "абе кво ти става тя си развява коня и си прави кефа а ти се сдухваш".
Взех се в ръце, забравих я и станах същата откачалка каквато бях преди това. Игнорирах я (а съм от доста малък град) напълно. Това което ми дава душевен покой и до днес е да чета добри книги и да слушам Хип Хоп, и да карам мотора си ей така без посока.. просто се качваМ и се кефя на пейзажа. И така стана че тя сама долетя при мен с думите "още те обичам". Сега пак съм с нея, и пак имаме някакви проблеми, но аз съм друг :lol:

П.С. Днес жените са на принципа "Аз съм волна пеперуда, и летя от "цвят" на "цвят" (цитирам чалга песен макар че МРАЗЯ чАЛГА). Това е .. тия които не са кучки са рядкост!

ще прибавя само и че ИЗЛИшНИТЕ ЕМОЦИИ (под това разбирам емоции към или относно човек който не си заслужава) съкращават живота - ТОВА Е ДОКАЗАНО!
 
chedda, евала ти правя за поста.

Като цяло и аз съм осъзнал, че няма смисъл от тези сдухвания и т.н. заради този човек, щом ти е казал така, значи така да бъде, не трябва да му се моли на човек, за да бъде с теб.

Искам да отворя друга подтема на тази тема :)



Какво ще кажете по въпроса, ако когато примерно харесвате, желаете жена/мъж, но си мислите, че не е ваш тип, а искате толкова да го направите щастлив и смятате, че може и той да ви направи също щастлив? И не конкретно не е ваш тип, а че някъде, нещо не се връзва? Какво правите в такъв случай и как се справяте ?
 
cecipenev каза:
Какво ще кажете по въпроса, ако когато примерно харесвате, желаете жена/мъж, но си мислите, че не е ваш тип, а искате толкова да го направите щастлив и смятате, че може и той да ви направи също щастлив? И не конкретно не е ваш тип, а че някъде, нещо не се връзва? Какво правите в такъв случай и как се справяте ?
:lol: :lol: :lol:
Бате, сещам се поне за 3 момичета, които искам да направя щастливи.:) :wink:
 
Не говоря за това, което се сети ти :lol:

Тва е ясна работата, говоря за чувства :lol: :lol: :lol:
 
ddimitrov каза:
...
6. Лично аз след като стане такава ситуация и се почна да се пооправям се надъхвам за всичко, слагам си за цел да стана по-добър във всичко което правя, и като професия и като образование, и като хора около мен. Да може като ме срещне след година две да види кво е изтървала.

...Както казва един приятел, доста по-голям на възраст...не ти трябва да се влючваш и да търсиш правилната докато си млад. Почваш да спиш с всички наред които ти пуснат, грозни, красиви, тъпи, умни нема значение. И като дойде момент че като погледнеш някоя готина на улицата и да не ти е интересна да си легнеш с нея тогава почваш да си ги подбираш и да търсиш някоя с която си заслужава да пробваш сериозно

И аз я следвам тази мъдрост на твоя приятел. Но още май не е дошъл момента да подбирам и търся такава, с която си заслужава.
 

Горе