Размножавам статии на английски и български

Рейтинг - 100%
38   0   0
Английският термин е article spinning и позволява от една статия да се създадат десетки, дори стотици напълно различни статии минаващи Copyscape. Това е ценна СЕО услуга, защото позволява евтино и бързо създаване на сателитни сайтове линкващи към главния сайт или събмит по артикъл директории. Ако си използвате въобръжението, може и до препродаване на статии да стигнете. :)

recycle_content-300x299.jpg


При размножаването не използвам готова програма, а ръчно въвеждам синонимите на всички думи, като това е с цел достигане на максимално смислен текст.


Цени

Статии от 250-300 думи:

Цена на всеки дубликат: 0,40$
Цена на 100 бройки: 35$ (спестявате 5$)

Статии от 450-550 думи:

Цена на всеки дубликат: 0,75$
Цена на 100 бройки: 65$ (спестявате 10$)

Статии от 950-1050 думи:

Цена на всеки дубликат: 1$
Цена на 100 бройки: 85$ (спестявате 15$)


Плащането става само през Paypal. Предлагам също така ръчен събмит по директории. Повече инфо - ЛС или скайп peter19929921
 
Последно редактирано:
От: Размножавам статии на английски и български

Това не е "ценна СЕО услуга", а абсолютна простотия. Това, че въвеждаш ръчно синонимите, не прави статиите по-малко безсмислени. Не си въобразявай, че си намерил начин да изкараш някой долар. Тествал съм много такива програми и резултатът е еднакво плачевен.
 
От: Размножавам статии на английски и български

Ама чакай малко сега.. тези новите статии , които минават copyscape , на правилен английски ли са написани ;d
Отделните думи, да ...
 
От: Размножавам статии на английски и български

Добре, правя безплатно размножаване на текст до 250 думи. Резултатът никъде не съм казал, че са професионални статии, но нека да оставим оценката за първия обадил се. :)
 
От: Размножавам статии на английски и български

Възползвах се от услугата и съм доволен. Както каза xXxTheMasteR, не се получават професионални статии, но ако търсите контент в голямо количество и на евтина цена, според мен това е начина. А и, анлийския си е на добро ниво и статиите си имат същия смисъл. Както и да е вие си решавате, според мен резултата си е задоволителен, за сферата, в която се използва услугата.
 
От: Размножавам статии на английски и български

Само да кажа, че на radeff направих 100 статии /абсолютния максимум/. С всяка статия степента на уникалност се намаля, като принципно мога да гарантирам 15-20 абсолютно различни статии. За граматика въобще няма да говорим, само човек, който не знае английски или как да работи с програмата, може да направи неграмотни копия. Единственият проблем е пунктуацията, като да речем на 100-150 думи може да има някъде нужда от запетайка.
 
От: Размножавам статии на английски и български

анлийския си е на добро ниво и статиите си имат същия смисъл.
Това може да го каже само абсолютен профан, който си няма никаква представа от писане на статии. Имайки предвид безсмислените ти коментари в други теми, не се учудвам, че това си ти.
 
От: Размножавам статии на английски и български

Напротив харкон4о, имам си представа от писане на статии и представи си аз пиша статии? Както и да е, резултата не е перфектен, а задоволителен. Това, че не се получават професионални статии, каквито ти искаш, не е критерии, за ефективността на услугата. Като отвори за моите безсмислени коментари, твоите да не би да бликат от смисъл?
 
От: Размножавам статии на английски и български

Напротив харкон4о, имам си представа от писане на статии и представи си аз пиша статии? Както и да е, резултата не е перфектен, а задоволителен. Това, че не се получават професионални статии, каквито ти искаш, не е критерии, за ефективността на услугата. Като отвори за моите безсмислени коментари, твоите да не би да бликат от смисъл?

За пръв път чувам коментарите да имат отвори, глупако. Няма нужда да чета безсмислените ти писания, които наричаш статии. Задоволителен резултат от подобни "статии", може да има само за олигофрен, като теб. Останалите ценят качеството и плащат за статии със смисъл.
xXxTheMasteR скоро ще се откаже от офертата си, след като разбере, че така пари не се печелят.
 
От: Размножавам статии на английски и български

Добре бе, приятел, не мога да те разбера. Плюеш, обиждаш наред, а всъщност дали ефекта е нулев или добър, не те засяга. Остави на хората възползвали се от услугата да изказват мнение. Той човека си е написал, че е СЕО услуга,не копирайт услуга, за да искаш съвършени и уникални статии, но както и да е. Не си и прави труда да ми отговаряш, защото ще е без значение. Просто исках да ти кажа, колко си заблуден.
 
От: Размножавам статии на английски и български

Добре бе, приятел, не мога да те разбера. Плюеш, обиждаш наред, а всъщност дали ефекта е нулев или добър, не те засяга. Остави на хората възползвали се от услугата да изказват мнение. Той човека си е написал, че е СЕО услуга,не копирайт услуга, за да искаш съвършени и уникални статии, но както и да е. Не си и прави труда да ми отговаряш, защото ще е без значение. Просто исках да ти кажа, колко си заблуден.
Пак сгреши, олигофрен. Офертата не струва, независимо от типа услуга. Къде съм споменал за съвършени и оригинални статии, недорасъл малоумнико?
 
От: Размножавам статии на английски и български

Малко модераторски контрол няма да е излишен в predpriemach.com
 
От: Размножавам статии на английски и български

Здравейте,
Това за размножаването наистина ме развесели. Може би съм пропуснала много
нови неща. Не мога да си представя как с помощта на синоними ще се получат нови статии. Освен основното си значение синонимите имат и стилистична окраска. Едни са неутрални, други са характерни за разговорната реч, трети - за поетичния стил, а четвърти са откровен жаргон. Щеше да е много интересно, ако има програма за размножаване на български език. Тогава ще имаме пълна представа какво се получава. Сигурно ще е доста весело, когато не излиза явна безсмислица. Моля, ако има такава програма, пишете. Бих искала да опитам.
 

Горе