Размяна на Линкове

neo-choveka какво стана с кликането бе? Бях направил 5 долара вече...? Ако е било измам няка всички да разберат какъв измамника си и никой да не ти се доверява и да върши бизнес с теб...! :x
 
Frik каза:
neo-choveka какво стана с кликането бе? Бях направил 5 долара вече...? Ако е било измам няка всички да разберат какъв измамника си и никой да не ти се доверява и да върши бизнес с теб...! :x

еми не ама.... нямаше никво развитие сайта и реших да сложа genbucks на тоя домейн...

мислих че ще потръгне ама..
ако искаш пиши ми на ЛС данните ти да ти пратя 5тте лв с пощенски ?
 
neo-choveka каза:
Frik каза:
neo-choveka какво стана с кликането бе? Бях направил 5 долара вече...? Ако е било измам няка всички да разберат какъв измамника си и никой да не ти се доверява и да върши бизнес с теб...! :x

еми не ама.... нямаше никво развитие сайта и реших да сложа genbucks на тоя домейн...

мислих че ще потръгне ама..
ако искаш пиши ми на ЛС данните ти да ти пратя 5тте лв с пощенски ?
ами за сайт на 1 седмица ако очакваш да имаш хиляди потребители - лъжеш се
 
neo-choveka каза:
Frik каза:
neo-choveka какво стана с кликането бе? Бях направил 5 долара вече...? Ако е било измам няка всички да разберат какъв измамника си и никой да не ти се доверява и да върши бизнес с теб...! :x

еми не ама.... нямаше никво развитие сайта и реших да сложа genbucks на тоя домейн...

мислих че ще потръгне ама..
ако искаш пиши ми на ЛС данните ти да ти пратя 5тте лв с пощенски ?
Несъм за 5 лева, ама наистина бях зарибил бая хора и сайта щеше да се разрастне доста бързо... Една седмица беше доста кратко време за да прецениш, че сайта няма бъдеще...
Здраве да е, ама не е правилно да постъпваш така...
 
Необмислено - 1 цент на рефреш - кой ще плаща това което изкарат хората . Имаше преди време подобно но то беше само за трафик не се печелеше пари .
 
ilianskim каза:
Необмислено - 1 цент на рефреш - кой ще плаща това което изкарат хората . Имаше преди време подобно но то беше само за трафик не се печелеше пари .

айде стига сте коментирали стария сайт ... ако някой иска да разменяме линкове с новия.
 

Горе