Размяна на линкове и гестблогиинг в сайтове за туризъм, курорти, хотели и подобни

Димо Желев

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,
Предлагам тристранна и четиристранна размяна на от и към сайтове за туризъм, хотели, туристически глогове, туристически сателитни сайтове и подобни. Предлагат се всички варианти:
1. Размяна на линкове от ваши сателити за туризъм към основен мой сайт и мои сателити на същата тема(над 10) към ваш основен сайт. По този начин ще разнообразим и линковете от сателитите си, знаете, че не е добре да има от един сателит връзки само към един сайт.

2. Тристранна размяна на линкове за конкретни населени места/курорти в тръстед сайтове. Аз ви давам линк от конкретна категория в един мой сайт, вие давате от друга конкретна категория към друг мой сайт.

3. Сайтуайд линкове от мой сайт към ваш. Вашият линква сайтуайд към втори мой сайт.

Имам 3 сайта за туризъм с история над 5 години с pr 2-3 и много висок тръст ранк и класиране.
Имам 10тина сателита за туризъм с pr 1-3 на 2-3 години.

Условия:
1. Вашите сайтове да са с над 1 година история.
2. Конкретен URL от който ще давате линк да е с pr 1 и повече.
3. Сайтовете, блоговете и сателитите ви да са на теми - туризъм, курорти в България и чужбина, хотели, вили, почивка, пътеписи, забележителности, селски туризъм, новини от курорт и подобни.

Вярвам, че ще сме си взаимно полезни Моля пишете лични съобщения.
 
От: Размяна на линкове и гестблогиинг в сайтове за туризъм, курорти, хотели и подобни

Благодаря на Колегите, които се свързаха с мен :) Имам още позиции в сателитки и сайтове. Линковете може да са във статии.
Отбелязвам, че сайтовете са на български език, понеже имаше няколко оферти за размяна с блогове на английски език

1. Също мога да предложа публикуване на писани от нас уникални статии на тема "курорти в България" и "забележителности в България" във ваши блогове, ако ми дадете 2 линка във всяка статия.

2. Възможна е размяна на статии, аз давам в мои блогове в туризъм, вие във ваши блогове. Статиите над 350 думи с 2 линка.

Предложения за размяна можете да пишете и в темата.
 
Последно редактирано:
От: Размяна на линкове и гестблогиинг в сайтове за туризъм, курорти, хотели и подобни

Възможно ли е просто да публикувам статии на тема туризъм в различните ти блогове на тази тема, статиите са на български, с по 500 думи и снимка.
 

Горе