Размяна на линкове от bg-pravo.com - PR 3

kalinpetrovbg

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте колеги, казвам се Калин Петров и отговавям за оптимизацията на сайта bg-pravo com . Сайта е нов, на четири месеца, но вече има Page Rank 3 и над 1300 индексирани вътрешни страници, част от които също имат Page Rank от 1 до 3. Търсим размяна на партньорски линкове във footer-a с други големи сайтове. За контакти пишете ЛС
 
От: Размяна на линкове от bg-pravo.com - PR 3

Хайде де, няма ли хора със сериозни сайтове и с +1000 страници? :)
 
От: Размяна на линкове от bg-pravo.com - PR 3

първо: отказал си на потребителя Win_XP поради неясна причина (поне аз не виждам да сте разменяли връзки)

второ: сайта ти е минал един PR ъпдейт на късмет с датите. 4 месеца не е нищо.

имаме сайтове с 1000+ на по 4-5-6 години, но при горните два факта, за какво да го правим?
 
От: Размяна на линкове от bg-pravo.com - PR 3

Г-н Радев, надявам се да не бъда много груб, но вашият отговор леко казано ме издразни.

Първо: сайтът на Win_Xp ми е директна конкуренция и не искам да давам връзки на такъв сайт. Иначе евала на колегата!!!
Сайта по принцип е на около година, но домейна на който е в момента е преместен преди 4 месеца. И преди и сега PR е 3. Наистина, 4 месеца е нищо, така е, прав си! Ще поживеем пък ще видим.

Второ: сайт с 1600 страници няма никакво основание да разменя линкове със сайтове от 5-20 страници. Поне аз не виждам смисъл.
... Още повече когато собственика на този сайт работи като Web Marketing Manager и знае какво прави :)
 
От: Размяна на линкове от bg-pravo.com - PR 3

В заключение. Ако има някой желание за размяна на линкове с моя сайт е добре дошъл. Но пак казвам - търся си сериозни сайтове за партньорство. (това ми звучи малко от сорта - търся си сериозна жена за партньорство :) хахаха )
 
Последно редактирано:

Горе