Размяна на линкове с PR1

bad4o

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте собственик съм на сайт за футболни прогнози. Сайтът ми има 2 домейна vip-prognozi.in и vip-prognozi.bg, като и двата изпращат в един и същ сайт. И двата домейна са с PR1.

Изисквания:
- сайтове с поне PR1
- сайтове с PR2 и повече получават като бонус банер на ротация.

П.С. Сайтът е пуснат на ново от понеделник. В понеделник направи 21 посещения, а за сега днес има 31.
 
От: Размяна на линкове с PR1

Имам сайт с PR3 със статии на тема футбол, така че кажи банер ротацията какво ще рече?
Имам и друг сайт на футболна тематика с PR2, който е в пре-алфа период така да се каже и все не ми остава време да го пусна официално и прави доста малко трафик засега.
 
От: Размяна на линкове с PR1

имаш над 15 линка и отделно банери, размяната на линкове ще има 0 ефект
 
От: Размяна на линкове с PR1

Когато имаш по-малко линкове PR няма да се вдига от самосебе си. За целта първо трябва да имаш уникално съдържание и редовно да качваш нови статии(прогнози). Трябва да си направил и link building разбира се, но плавно, не наведнъж. Не е препоръчително да имаш много изходящи линкове, това влияе неблагоприятно.
 
От: Размяна на линкове с PR1

махни си или линковете или банерите от класациите от типа на бгтопнет, два пъти едно и също няма смисъл, прегледай си и линковете за букмейкърите, ако имаш банери не виждам смисъл от линковете им
 

Горе