Размяна на линкове/харесване на страница във Фейсбук !

traiki

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
36   0   0
Предлагам размяна във 2 страници , малко фенове имат , но поради тази причина искам да ги разпространя.Може да ги видите в подписа ми
 
От: Размяна на линкове/харесване на страница във Фейсбук !

Имам фейсбук страница на кулинарна тема с малко над 100 фена. Направих я съвсем скоро и искам да я популяризирам. Развива се добре. Ако някой има желание да разменяме линкове да ми пише и да ми остави данни за контакт.
 
От: От: Размяна на линкове/харесване на страница във Фейсбук !

Имам фейсбук страница на кулинарна тема с малко над 100 фена. Направих я съвсем скоро и искам да я популяризирам. Развива се добре. Ако някой има желание да разменяме линкове да ми пише и да ми остави данни за контакт.

Вече страницата е с 250 фена, съгласен съм на всякаква размяна, стига по-голямата част да е женска аудитория.
 
От: Размяна на линкове/харесване на страница във Фейсбук !

Кулинарната ми страничка е вече с 430+ фена. Ако някой желае да разменяме линкове, нека ми пише ЛС.
 
От: Размяна на линкове/харесване на страница във Фейсбук !

Въпросът ми е и към двамата! Аз как трябва да харесам вашите страници? От името на профила ми или от името на страницата ми?
 
От: Размяна на линкове/харесване на страница във Фейсбук !

Пиши ми ЛС коя ти е страницата, просто аз пускам линк на твоята от профила на страницата ми и ти така от твоята.
 
От: Размяна на линкове/харесване на страница във Фейсбук !

Моля, гласувайте за това младо семейство, като кликнете на линка и после харесате снимката! Пишете ми да ви помогна и аз! :) Благодаря предварително!
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=358132430868303&set=o.182021415151764&type=3&theater
 
От: Размяна на линкове/харесване на страница във Фейсбук !

Страничката ми е вече с 600+ почитателя, разменям линкове от блога към нея.
 
От: Размяна на линкове/харесване на страница във Фейсбук !

Кулинарната ми страничка е вече с 430+ фена. Ако някой желае да разменяме линкове, нека ми пише ЛС.

Здравей, аз имам предложение за размяна. Но тук не мога да пращам лс още :(
Ако може прати ми майл или скайп на лс за контакт.
Благодаря предварително :)
 
Интересувам се от размяната на линкове/харесвания. Пишете ми ЛС или на скайп: evil_goblin :)
 
От: Размяна на линкове/харесване на страница във Фейсбук !

интересно , който иска да разменим също да пише
 
От: Размяна на линкове/харесване на страница във Фейсбук !

Здравейте имам страница, който иска да разменяме и т.н. да ме намери на скайп /we3st./
 

Горе