Размяна на линкове

аз също искам да разменим линкове.. блога ми е нов и няма за сега много посещения. Ще съм много благодарен ако някои помогне за развиването му и аз ще помогна със същото разбира се
http://opelnews.blogspot.com
 
Малко офтопик, ама яко фън да има :)

Защо Опелите вървят толкова много?
- За да избягат от ръжата :)

А защо са измислили Опел?
- За да докажат, че може да се направи по-калпава кола от Форд :)
 
И въпреки всичко аз не съм фен на опел.. просто имам информация за тях и не е проблем да обновявам редовно блога си.. а и Мастер не мислиш ли че опела е един от най добрите автомобили за бг пътищата :)
 
Аз пък мразя Голфовете и техните шофьори. Забелязал съм, че мечтата на всеки селянин е да си продаде Голфа и нивата и с парите да си купи Ауди. За повече инфо по темата - Голф 2

P.S. Обърнете внимание на Голф самоделките хаха
 
wheather каза:
И въпреки всичко аз не съм фен на опел.. просто имам информация за тях и не е проблем да обновявам редовно блога си.. а и Мастер не мислиш ли че опела е един от най добрите автомобили за бг пътищата :)

Аз лично не съм съгласен. Има много модели, които са по добри и приспособими към българските пътища.
Опела е просто кола за бедни. Първата кола на чичковците каращи до вчера лада, москвич, варбург и другите соц коли. Даже някои са флюбени и си взимат новата лада... Ужаст и безумие!
 
georgimateev каза:
Аз пък мразя Голфовете и техните шофьори. Забелязал съм, че мечтата на всеки селянин е да си продаде Голфа и нивата и с парите да си купи Ауди. За повече инфо по темата - Голф 2

Голфу е звер ;)
бтв много са ми смешни голаджиите като за някаква барака от 89 искат по 5000 леа и тн ...


А Опел не е лоша кола, просто обичам да се ебавам с нея
 
Pin2 каза:
wheather каза:
И въпреки всичко аз не съм фен на опел.. просто имам информация за тях и не е проблем да обновявам редовно блога си.. а и Мастер не мислиш ли че опела е един от най добрите автомобили за бг пътищата :)

Аз лично не съм съгласен. Има много модели, които са по добри и приспособими към българските пътища.
Опела е просто кола за бедни. Първата кола на чичковците каращи до вчера лада, москвич, варбург и другите соц коли. Даже някои са флюбени и си взимат новата лада... Ужаст и безумие!

Вярно е, че Опела е един от най-добрите автомобили за бг пътищата, както също Форд, VW и то за средностатистическия българин.
Ако баба и дядо са ти оставили имот или парцел земя наследство, продадеш я и си вземеш BMW, Mercedes или нещо подобно ... е гъзарей се и се смятай за голяма работа. Но тук не говориме за това ;)
Фиатчетата да не би да са по-добри примерно?!? Нали знаеш лафа -> Вземи си Фиат за да те е яд! :lol:
 

Горе