Размяна на линкове

xainov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
33   0   1
Здравейте, търся хора, с които да разменим реклами в сайтове. Сайтът ми е Грабни оферта. Агредатор на оферти за колективно пазаруване е, прави добър трафик. Предлагам да публикувам реклама за вашият сайт или услуга, която предлагате за 2 месеца срещу същата реклама на моят сайт във ваш такъв за същият срок. Интересуват ме сайтове с добър дневен трафик (над 100 уникални дневни посещения). Рекламата за вас ще бъде публикувана в ограденото квадратче на картинката по-долу. Рекламите там се показват на всяка страница от сайта ми (независимо от критериите за търсене и сортиране). Разбира се линка към моят сайт, банер (ако предпочитате) или статия (в зависимост от сайта) ще трябва също да се показват във всяка страница в сайта ви на хубаво място. Разполагам с 5 свободни позиции към момента. Заинтересованите да пишат ЛС.
Untitled.jpg
 
От: Размяна на линкове

Имате грешка на категориите - "ТуризУм" , оправете го.
 
От: Размяна на линкове

Ако искаш, мога да ти предоставя място в моя сайт/Отдих в България/ под формата на банер- в страничната лента под "РЕКЛАМА". Но за момента посещенията ми са между 60 и 70 на ден.
 
От: Размяна на линкове

Здравей, колега имам сайт с PR 1, ако желаеш ще бъдеш видим във всички страници, а не само в една
 
От: Размяна на линкове

Дай на ЛС скайп да се разберем.
 

Горе