Размяна на статии - Weight Loss (Английски)

От: Размяна на статии - Weight Loss (Английски)

И каква е ползата да се разменят статии?
 
От: От: Размяна на статии - Weight Loss (Английски)

Хм, няма полза да се разменят статии с линк, така ли?
Има полза да се разменят линкове. Каква е ползата да се разменят статии?
 
От: От: От: Размяна на статии - Weight Loss (Английски)

Има полза да се разменят линкове. Каква е ползата да се разменят статии?
Ми доколкото знам, има полза от това линка да ти е обграден от текст нали?
На няколко места прочетох, че така линка има по-голяма тежест, особено когато урл-то и статията са оптимизирани за думата с която ще линкваш. Реших да пробвам ;)
 
От: Размяна на статии - Weight Loss (Английски)

@Харкон момчето(ако съдя по ника) иска да напише статия за твой блог в тази ниша, като в него има линкове към неговия блог и обратното ... Друг е въпроса, че не е успял да го обясни като хората.
Иначе смятам, че първо трябва да покажеш примерни твои статии за да се види как точно пишеш защото не е добре да публикуваш статии на хора, които нямат елементарна грамотност.. :)
 
От: Размяна на статии - Weight Loss (Английски)

И каква е ползата да се разменят статии?

Фани се образовай малко, тогава пиши по чуждите теми, където не можеш да дадеш професионално мнение!
 
От: От: Размяна на статии - Weight Loss (Английски)

Фани се образовай малко, тогава пиши по чуждите теми, където не можеш да дадеш професионално мнение!
Не съм дал мнение, а зададох въпрос глупако. Правят ли разлика непълнолетните келеши, като теб? :)
 
От: От: Размяна на статии - Weight Loss (Английски)

Фани се образовай малко, тогава пиши по чуждите теми, където не можеш да дадеш професионално мнение!
Не съм дал мнение, а зададох въпрос глупако. Правят ли разлика непълнолетните келеши, като теб или изисквам прекалено много от пишман SEO специалисти? :)
 
От: Размяна на статии - Weight Loss (Английски)

@Харкон момчето(ако съдя по ника) иска да напише статия за твой блог в тази ниша, като в него има линкове към неговия блог и обратното ...
Предположих, но аз от това полза нямам. Все пак исках да чуя мнения по въпроса. Жалко, че темата не може да се ограничи за 18+ контингент и привлича олигофрени.
 

Горе