Размяна на финанси

TotaledBG

New Member
Привет. Нов съм във форума. Видях под-форума "Money Exchange" , но има условие за минимум 50 поста във форума. Тъй като нямам желание да спамя, реших да създам нова тема.
И така, към същността на въпроса. Предлагам $110 в "Moneybookers" за $105 в "PayPal". Мисля, че офертата не е лоша, печелите $5 за 1-2 минути :)
За контакти:
skype: gesha-bg
email: [email protected]
Също така може да ми изпратите лично съобщение тук, във форума.

Отново се извинявам за мястото на темата, но просто нямам желание и време да спамя. Успех на всички.
 
От: Размяна на финанси

Привет. Нов съм във форума. Видях под-форума "Money Exchange" , но има условие за минимум 50 поста във форума. Тъй като нямам желание да спамя, реших да създам нова тема.
И така, към същността на въпроса. Предлагам $110 в "Moneybookers" за $105 в "PayPal". Мисля, че офертата не е лоша, печелите $5 за 1-2 минути :)
За контакти:
skype: gesha-bg
email: [email protected]
Също така може да ми изпратите лично съобщение тук, във форума.

Отново се извинявам за мястото на темата, но просто нямам желание и време да спамя. Успех на всички.

Ти ли нямаш желание да спамиш - я си виж първите десет мнения. Изстреля ги за няколко минути и всичките са пълни безсмислици. Темата е репортната на админите. Администраторите не са наложили някакви правила просто ей така за да си отварят работа
 
От: Размяна на финанси

Точно тези правила ( Нямаш право да създаваш нова тема, ако нямаш 10 мнения ) ме накараха да напиша набързо няколко мнения, които мисля, че не са спам, а отговарят на тематите, в които са написани. Моля, без излишни коментари като този на "BullBlogger".
 
тъи като тези размени са с голяма риск за измама затова отказваме на потребители с малко постове да се уговарят... като имаш 50 поста може да се види що за човек е някои и да се и да се предцени дали да се прави бизнес с него...

ограничението е 10 поста за главната секция на Пазара за да се избегне това че много начинаещи уебматсъри не нацелваха разделите :) в рекламана борса и фриланс джобс енд проджектс а и все пак ако продаваш сайт от първите 10 мнения също може да се разбере що за човек е отсреща

а купувачите могат свободно да коментират офертите мисля че е максимално близо до истински пазар с минимални регулации :)
 
Последно редактирано от модератор:
От: Размяна на финанси

Това, че ти не искаш да изкараш $5 не значи, че други хора не искат. Моля, ако някой има интерес, да осъществи конкат с мен, чрез гореспоменатите методи.
 
От: Размяна на финанси

Точно тези правила ( Нямаш право да създаваш нова тема, ако нямаш 10 мнения ) ме накараха да напиша набързо няколко мнения, които мисля, че не са спам, а отговарят на тематите, в които са написани. Моля, без излишни коментари като този на "BullBlogger".

Твоите 10 мнения,от тях прочетох само 4 в различни теми на форума и всичките се състояха само от"Благодаря".
Това според теб отговаря на темите, така ли???? Не виждам какво си отговорил по темите ,освен това,че се проявяваш като много "любезен",благодариш за всеки отговор в темите.
Спамер такъв !
 
Последно редактирано:
Re: От: Размяна на финанси

Това, че ти не искаш да изкараш $5 не значи, че други хора не искат. Моля, ако някой има интерес, да осъществи конкат с мен, чрез гореспоменатите методи.

без да има сърдити: аз не искам теб да те измамят или ти да измамиш някои и после да се опищи в пазара на предприемач ме измамиха и да тръгне лошо име факт е че от както е въведено условието за 50 поста няма нито един измамен

предценили сме че потребителите с малко постове са рискови и им отказваме да се уговарят за ексчеиндж може да опиташ в някои от другите форуми където има уебмастърска общност дали ще приемат да побликуват офертата но други уебмстърски пазари са доста по рестриктивни от този

да не говорим за впечатлението което правиш с първите 10 поста :D
 

Горе