Размяна на .com с .net и обратно

slays

New Member
Здравейте, имам домейн .com, който го бях купил през blogger и искам да го размяна с блога, който ми е на .net , а този .net да се отваря в .com
Този, който го бях купил през blogger, по спомен е в godaddy, но за него не знам нито парола, нито потр.име тъй като не ми и изискваше. Знаете ли как мога да си разбера акаунта за този домейн, който съм купил през blogger .com и от там да направя размяна с блоговете .net на мястото на .com и обратно ?
 
От: Размяна на .com с .net и обратно

Размяната е лесна, но без да знаеш на единия потребителското име и паролата, Влез в godaddy->My account->Retrieve my Customer # и от там си разбери името и после на забравена парола, но ако не помниш и email който си написал при регистрация, вече никой не може да ти помогне.
 
От: Размяна на .com с .net и обратно

Здравей nasko_f, благодаря ти ! Оказа се, че е в eNom, но се справих. Сега, върпосът е как да ги разменя .net да се отваря на .com и .com да се отваря на .net ?
 
От: От: Размяна на .com с .net и обратно

Здравей nasko_f, благодаря ти ! Оказа се, че е в eNom, но се справих. Сега, върпосът е как да ги разменя .net да се отваря на .com и .com да се отваря на .net ?

Домейни не съм разменял, но мисля че става като размениш DNS-ите, и след това влизаш в хостинг панела ти където е .net избираш Parked Domains и го пренасочваш към .com и с другия правиш същото.
 
От: Размяна на .com с .net и обратно

Ако може по - подробно инфо за това как точно става :)
 

Горе