Разнообразни фейсбук услуги - добавяне на фенове/страници и други

traiki

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
36   0   0
Здравейте, може би повече от Вас ме познават, тъй като се подвизавам в този форум основно в ролята на copywriter, но от няколко месеца се занимавам с фейсбук и мисля, че вече разполагам с необходимия опит и знания, за да предложа услугите си тук. За момента работя само на българския пазар. Ето какви са те:


Създаване и развиване на страници


Създавам страница от „нулата“ според Вашите изисквания и я развивам до определен етап, в който събере достатъчен брой харесвания. Услите, които предлагам са две:

Създаване и развиване на LJ български страници



  • [*=center]Мини LJ пакет до 3 000 фена – 20 лева.
    [*=center]Среден LJ пакет до 5 000 фена – 30 лева.
    [*=center]Голям LJ пакет до 8 000 фена – 50 лева.
    [*=center]XL LJ пакет до 12 000 фена – 80 лева.
    [*=center]XXL LJ пакет над 12 000 фена – цената се договаря индивидуално с клиента.

Създаване и развиване на НАТУРАЛНИ страници



  • [*=center]Мини NT пакет до 2 000 фена – 35 лева.
    [*=center]Среден NT пакет до 4 000 фена – 60 лева.
    [*=center]Голям NT пакет до 6 000 фена – 90 лева.
    [*=center]XL NT пакет над 6 000 фена – цената се договаря индивидуално с клиента.

Поддържане на страници


В продължение на един месец ще поддържам Вашите страници. Ще добавям съдържание в тях – видео, снимки, статуси, новини и други материали според Вашите изисквания и желания. Абонаментните планове, които предлагам са следните три:

6/30 – В продължение на един месец, всеки ден ще бъдат добавяни по 6 публикации през определен интервал от часово време – цена 15 лева на месец.

13/30 - В продължение на един месец, всеки ден ще бъдат добавяни по 13 публикации през определен интервал от часово време – цена 30 лева на месец.

30/30 - В продължение на един месец, всеки ден ще бъдат добавяни по 30 публикации през определен интервал от часово време – цена 50 лева на месец.


Добавяне на български фенове


Феновете се добавят по т.нар. LJ метод. Те са реални хора от България. За съжаление в момента не мога да Ви предложа таргетиран трафик. Цената, на която ще ги добавям са по 1 ст на фен или иначе казано 1000 фена – 10 лева, но може да се възползвате от някои от промоционалните ни оферти:

3K LJ пакет – добавяне на 3 000 фена на цена от 20 лева.
5K LJ пакет – добавяне на 5 000 фена на цена от 35 лева.
8K LJ пакет – добавяне на 8 000 фена на цена от 55 лева.
12K LJ пакет – добавяне на 12 000 фена на цена от 80 лева.
12K+ LJ пакет – добавяне на повече от 12 000 фена – цената е индивидуална според изискванията на клиента.

Създаване на групи и добавяне на РЕАЛНИ български хора в тях.

Много хора подценяват силата на фейсбук групите, но при тях може да се каже, че разполагате с далеч по-директен контакт с хората, стига да им предлагате подходящо и интересно съдържание. Единственият им недостатък е непрестанната борба със „спамерите“, но ако си намерите добри администратори, които да следят за тяхното изключване от групата, то ще разполагате с мощен инструмент за трафик и реклама!

СЪЗДАВАНЕ НА ГРУПИ И ДОБАВЯНЕ НА ХОРА КЪМ ТЯХ!


Мога да създам групата от нула или да добавя напълно реални хора от България във вече съществуваща такава. За момента не предлагам таргетирано добавяне на хора. Ето какво предлагам:

Добавяне на 1 000 потребителя – 15 лева.
Добавяне на 2 000 потребителя – 25 лева.
Добавяне на 3 000 потребителя – 35 лева.
Добавяне на 4 000 потребителя – 45 лева.
Добавяне на 5 000 потребителя – 55 лева.
Добавяне на повече от 5 000 потребителя – индивидуална цена за всеки клиент.

Приемам плащания по банков път, epay и paypal.
За нови потребители и такива с по-ниска репутация или iTrader от моята – минимум 50 % предплащане. За потребители с по-висока репутация или iTrader – 30 % авансово.
За клиенти, с които вече съм работил е възможно да първо да свърша работата и след това да ми заплатят, но само за суми, които не надвишават 50 лева!

Може да се свържете с мен тук чрез формата за Лично съобщение или на e-mail [email protected]


Като нов „търговец“ в този бранш ще предложа няколко БЕЗПЛАТНИ ревюта и ПРОМОЦИИ, от които би могъл да се възползва АБСОЛЮТНО ВСЕКИ потребител, който е с добра репутация във форума. Единственото нещо, което ще изискам от тези, които се възползват от безплатните ревюта е да изразят своето мнение за услугата, която са получили в темата ми.

ПРОМОЦИИ!


ПОРЪЧАЙ И ВЗЕМИ 2 000 ФЕНА БЕЗПЛАТНО!


БЕЗПЛАТНИ РЕВЮТА!


  1. В момента няма!

Отзиви за моята работа
Доволен съм от услугите на колегата, ревюто беше изпълнено в срок и самите фенове бяха набавени, не се забелязват un-likove за момента. Може да му се доверите и да използвате услугите му без колебания.

Здрасти на всички, вчера вечерта изпратих линк към страницата на @traiki и днес след обяд всичко беше на лице. Всичко стана много бързо, останах очуден. Комуникацията с него протича много гладко и бързо. Определено бих се възползвал от услугите му, когато имам нужда от тях. При мен също за сега няма ънлайкнали. Няма да съжалите, ако се възползвате от услугата му.

Колегата е доста бърз. Беше казал, че ще добави 1000 фена в групата за 72 часа, но на практика се справи за по-малко от половината време даже и с малко бонус фенове от горе.
Добре свършена работа.

Забележки

* Времето, за което ще бъде извършена дадена услуга се съгласува пряко с клиента.
* Ако при добавянето на фенове към Вашата страницата, тя бъде изтрита, се ангажирам с пълното и възстановяване до етапа, в която е била, преди да започна работа.
* Запазвам си правото да не работя с определени лица във форума.
* Бонус феновете, които предлагам от време на време НЕ СЕ таксуват по стандартната цена!
 
Последно редактирано:
От: Разнообразни фейсбук услуги - добавяне на фенове/страници и други

Записвам се заревю, акоотговарям на условията. Мерси предварително.
 
От: Разнообразни фейсбук услуги - добавяне на фенове/страници и други

Записвам се за ревю и ти пожелавам да не се отървеш от поръчки ;)
 
От: Разнообразни фейсбук услуги - добавяне на фенове/страници и други

Хайде и аз да лапна едно ревю
 
От: Разнообразни фейсбук услуги - добавяне на фенове/страници и други

Да се запиша и аз за ревю.
 
От: Разнообразни фейсбук услуги - добавяне на фенове/страници и други

Като гледам няма повече желаещи, ако не се появи някой до 12:00 часа, ще изтегля лотарията.
 
От: Разнообразни фейсбук услуги - добавяне на фенове/страници и други

Даниел Маринов - печели безплатно добавяне на 500 фена
petarstefanov - печели безплатно добавяне или създаване на група с 1500 потребителя
Torbalan Trolski - печели безплатно добавяне или създаване на група с 1500 потребителя
artmedia - печели безплатно добавяне на 1 000 фена
meleager - печели безплатно добавяне на 1 000 фена
bechoo - печели безплатно добавяне на 500 фена.

Нека всеки да се свърже с мен на ЛС, за да обсъдим подробностите.
 
От: Разнообразни фейсбук услуги - добавяне на фенове/страници и други

Първият, който си желае добавяне на фенове към активна страница и закупи пакет 3K LJ или 5K LJ получава още един БЕЗПЛАТЕН! Закупуваш 1 пакет и получаваш 2!

Това важи ли още?
 
От: Разнообразни фейсбук услуги - добавяне на фенове/страници и други

има ли още ревюта, изтървал съм темата
 
От: Разнообразни фейсбук услуги - добавяне на фенове/страници и други

Първият, който си желае добавяне на фенове към активна страница и закупи пакет 3K LJ или 5K LJ получава още един БЕЗПЛАТЕН! Закупуваш 1 пакет и получаваш 2!

Това важи ли още?

Да, промоционалните оферти важат още до тяхното изчерпване. Колкото до пепо - няма повече ревюта.
 
От: Разнообразни фейсбук услуги - добавяне на фенове/страници и други

Малко по-късно ще ти пиша. Мерси за ревюто.
 
От: Разнообразни фейсбук услуги - добавяне на фенове/страници и други

Да, промоционалните оферти важат още до тяхното изчерпване. Колкото до пепо - няма повече ревюта.


Възползвам се и от промоцията тогава.
 
От: Разнообразни фейсбук услуги - добавяне на фенове/страници и други

Доволен съм от услугите на колегата, ревюто беше изпълнено в срок и самите фенове бяха набавени, не се забелязват un-likove за момента. Може да му се доверите и да използвате услугите му без колебания.
 
От: Разнообразни фейсбук услуги - добавяне на фенове/страници и други

Здрасти на всички, вчера вечерта изпратих линк към страницата на @traiki и днес след обяд всичко беше на лице. Всичко стана много бързо, останах очуден. Комуникацията с него протича много гладко и бързо. Определено бих се възползвал от услугите му, когато имам нужда от тях. При мен също за сега няма ънлайкнали. Няма да съжалите, ако се възползвате от услугата му.
 
От: Разнообразни фейсбук услуги - добавяне на фенове/страници и други

Torbalan Trolski - печели безплатно добавяне или създаване на група с 1500 потребителя

Да кажа и аз за моето ревю.

Колегата е доста бърз. Беше казал, че ще добави 1500 фена в групата за 72 часа, но на практика се справи за по-малко от половината време даже и с малко бонус фенове от горе.
Добре свършена работа.
 
От: Разнообразни фейсбук услуги - добавяне на фенове/страници и други

Пиши ми дали е актуална офертата и начини на плащане.
 

Горе