Разочарован от ALO.BG

СЕО БГ

Well-Known Member
Преди години когато в началото на OLX имах проблем с тях, ето че днес имам същия проблем и с величията на ALO.bg
Случая:
Имам регистриран мой акаунт с мой телефон на мое име с мои обяви и съответно вътре мои сайтове и т.н.
Има регистриран акаунт на мой приятел, който е с РАЗЛИЧНИ имена, телефони собственост на него, коренно различни обяви, съдържание и съответно и сайтове, тоест няма повтаряне на нищо. за да са дублирани акаунти. Администрирам неговия акаунт, както и клиентски акаунти.
Вчера обновявах обявите в МОЯ си акаунт, като повечето от обявите са с ГОДИНИ там и решиха дами затрият днес профила миндерасите скапани проклети... По принцип редовно си плащам за моя акаунт и платени обяви и ВИП когато се сетя, точно дори щях утре а си зареждам да си пусна някои от обявите ВИП. както и с обявите на моя приятел. Писали ми в имейла да ползвам НЕГОВИЯ профил, при положение е той се занимава с коренно различни услуги. Е ..."Кай честно".. Майка му значи да 38у72873хйиухадсоуъфхрукъхбкауъебгу3ъбу нито бия някой, крада го, е#а го, нито го плюя ( по принцип ), нито му правя золуми, но ...не.. трябва някой така да бъде за кеф ецнат....

За жалост като глас пустинен, резултат в тая държава може да се постигне с единство ( това го нямаме ), за да се промени нещо, трябва поне, казвам ПОНЕ 40 процента минимум да са единни, а ние нямаме и 5 % единност. За да имаме протест, ако бяхме умни можеше по мирен път да направим мноооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооого неща, които щяха да дадът по-добър резултат без жертви... В случая бих казал всички да спрем да ползваме тези два уебсайта, но знам че никой ( или тук таме някой ) няма да се съгласи и да на прави това. При едно такова рязко изтегляне нещата биха се променили според мен единствено в положителна насока, защото по този начин те ще губят финанси и то не малко.... ама... както казах глас пустинен ще исо стане написаното.

Няма да казвам колко и какви епитети им изпратих по въздушната поща, останалото като коментари оставям на вас. Случката с OLX преди години беше АБСОЛЩТНО идентична и пак нямаше припокриване на обяви, съвсем различни сфери, няма дублиеране на нищо, съвсем нормални акаунти, там затриха ДВАТА акаунта и те бяха с платени обяви ( от скъпите ) и те ТАЙ, тогава всъщност се бях ядосал и се появи идеята за първия ми сайт за обяви естествено обречена кауза без финансовите възможности за развитие като на въпросните два сайта..
 
Доколкото знам, alo.bg е меката на едни други обяви :)
Те и те залязаха :D Преместиха се в другите сайтове дето са само за това или в гепи-то :D

И те трябва да ядът ху.. а опа, хляб :D:D:D:D
Направо... :D :D :D Те да не вземат с гарнитура да го "ядът" че тогава ще им е тегаво :D
 
Доколкото знам, alo.bg е меката на едни други обяви :)
Правилно знаеш. :) Аз не се сещам някой да ги използва за друго освен да си търси Ескорт, така ли беше категорията там. :)

Никога не съм ги ползвал, но знам, че съществуват от мнооооого време насам. Дори се чудех дали ще прескочат кризата с OLX, Facebook Marketplace и други такива през годините.
 
Преди години когато в началото на OLX имах проблем с тях, ето че днес имам същия проблем и с величията на ALO.bg
Случая:
Имам регистриран мой акаунт с мой телефон на мое име с мои обяви и съответно вътре мои сайтове и т.н.
Има регистриран акаунт на мой приятел, който е с РАЗЛИЧНИ имена, телефони собственост на него, коренно различни обяви, съдържание и съответно и сайтове, тоест няма повтаряне на нищо. за да са дублирани акаунти. Администрирам неговия акаунт, както и клиентски акаунти.

Ем, явно си светнал в червено заради ОУ-то им.

1.8. „Група от лица, извършващи обща дейност” са:
- Влизащи в интернет платформата от един и същ компютър, офис, браузър или IP адрес;
- Споделящи един и същ физически адрес, фирмена регистрация, адрес за кореспонденция, адрес за работа с клиенти;
- Имащи обща контактна информация – телефони, e-mail–и, скайп акаунти, уебсайтове и т.н.;
- За които Администраторът има данни, че са свързани и между които има явна или неявна договорка.
6. Независимо дали е физическо лице, юридическо лице или група от лица, извършващи обща дейност (виж. т. 1.8) Потребителят има право само на един потребителски профил в интернет платформата alo.bg.
 
Заповядай при мен.
Имам 2 бизнес каталога и сайт за обяви, по които се работи всеки ден за подобряване на услугите. Не са във върхова форма, но пак ще ти носят прегледите и съответно тежест. В подписа ми са. Ако имаш някакви въпроси, пиши. Всички други са също добре дошли.

Ако някой има някакви критики, съвети или предложения, може да пише.
 
А струва ли си да ползваш alo.bg? Олх и Базар мисля че имат значителен брой повече потребители.
Аз съм пускал обяви в трите и при олх имах в пъти повече преглеждания от базар и ало.бг взети заедно. Може би това е било само в тази конкретна категория, не съм пускал много обяви и нямам особени наблюдения.
 
Ем, явно си светнал в червено заради ОУ-то им.
Работата е там че не влизам и от едно и също IP...

Заповядай при мен.
Имаме отдаааааавна при теб ;)

А струва ли си да ползваш alo.bg
За строителнии транспортни услуги се обаждат, ще се учудиш но съм имал доста клиенти и за СЕО :D Продавах компютри там и вървяха, но преди 5 години, сега техника, телефони не вървят, имоти, земи, услуги - хамали, строителство . Това върви, другото е умряла работа.
 
Правилно знаеш. :) Аз не се сещам някой да ги използва за друго освен да си търси Ескорт, така ли беше категорията там. :)

Никога не съм ги ползвал, но знам, че съществуват от мнооооого време насам. Дори се чудех дали ще прескочат кризата с OLX, Facebook Marketplace и други такива през годините.
Така съм чувал, и не знам да залязват - хахахаха
 
Така съм чувал, и не знам да залязват - хахахаха
Не, никой не говори за залязване, а за падане на трафика. Според мен вече не е като едно време. Но пак не е никак малък, те минаха и едно преобразяване на сайта преди години, и гледам, че са си ОК от към функционалности и държат една твърда аудитория. :)
 

Горе