Разплащателна система от ZEN

L.Seferinov

Member
Здравейте,
Някой ползвал лие тази система с мулти валутен Гейтуей, готов за инсталиране в онлайн магазин?
Имат план при който не дижиш месена такса а само за сделка 0,89% +0,30 евро, теглиш с виртуална карта на банкомат до 200 евро без такса, а над тях по 2%, което май е при всики. Рекламират светкавино пращане на парите при покупка в уеб сайта, ама дали е така. Сега съм със Стрип, но ги чакам по пет дена.
Ето линк: https://www.zen.com/business/paymentgateway-pricing/
Та някой ако ги е ползвал моля да сподели.
 
На теория добре.

Тези обаче са много нови. Т.е. трябва да си сигурен, че няма да изгърмиш с интеграцията и до някаква степен поемаш риск, че използваш нов Gateway. Имат DSS уж ама кой ги знае.

Stripe е почти point, click, работи с всичко и са developer friendly.

Скоро ще избираме PSP за мой проект, който стартирам и ще мога да кажа повече кой е най-изгодно за ЕС.

Full disclosure: работя в доста известен PSP + Gateway за пазарите в Азия, но за съжаление на този етап няма как да се комбинираме.
 
Последно редактирано:
Ползвам съм Zen като физическо лице и бяха много точни. Плана им беше 1€ на месец, но за година и половина ми взеха пари вече накрая, когато така или иначе спирах да ги ползвам. Знам, че са някаква полска фирма.

По спомен mypos.eu (българска фирма) имаха 1.25% такса на превод - не те ли устройва това?
 

Горе