Разпродавам си книгите

dimitkoster

Active Member
Както се вижда от заглавието на темата - разпродавам си книгите. Публикувал съм част от книгите, които смятам да разпродам. До няколко дни ще допълня списъка.

99% от книгите са в отлично състояние.
Цените са различни в зависимост от това, на каква цена съм склонен да се разделя с тях. Повечето са на 'бизнес' тематика - предимно Маркетинг, Продажби, Мениджмънт.

Има и няколко учебника - те не са в "прилично" състояние.

Списък с книгите, които продавам


Относно начинът на плащане и доставка - инфо в самия файл.

Има и безплатна доставка при поръчка над определена сума.

Как да поръчам?
1. Посетете линка по-горе, в който са описани всички книги
2. Попълнете линка за поръчка (който е във файла) или просто ми пишете на мейла
3. Ще се свържа с вас за да уточним начина на плащане (най-удобен за вас) и начина на доставка
4. До 2-3 дни след това ще получите поръчаните от вас книги.
 
От: Разпродавам си книгите

Мисля че днес не е толкова лесно да се продават книги, но ти желая успех все пак!
 
От: Разпродавам си книгите

Така е, в сегашно време много малко хора четат.
 
От: Разпродавам си книгите

Глупости, много хора четат. В списъка има доста добри книги, някои съм ги чел, повечето не. Бих взел от тях, но лошото е че аз не искам хартиени, а си ги чета на е-четец, по-удобно ми е, а и хартиените се чудя къде да ги дяна после.
 
От: Разпродавам си книгите

То и аз имах импулс да си разпродам книгите, след като си взех преди година е-четец, но реших да си ги запазя.
На теб успех с продажбата, мисля че ще се намерят хора, които се интересуват от хартиени книги
 
От: Разпродавам си книгите

Aз също смятам, че има доста хора, които четат. Или може би просто хората, които познават са такива, че обичат да четат. За сега вече 10-тина книги си намериха новите собственици.
Аз също предпочитам хартиени книги пред е-четец, макар че използвам и е-четец, но голяма част от книгите, които искам да прочета ги няма в електронен вариант.
 
От: Разпродавам си книгите

Наистина добра колекция.

Препоръчвам на хората във форума да и отделят нужното внимание, защото има ценни неща в нея.

Колкото до четенето..... всеки, който иска да успее, трябва да чете. Но не просто да чете, а да чете много.
 

Горе