Разпродажба на сайтове

nadalavera

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте, разпродавам част от сайтовете си поради липсата на време да ги развивам.
Всички сайтове се продават с домейните прилежащи към тях.
Приходи от адсенс 2-3 евро и от продажба на линкове 10 долара , това е на месец от пете сайта,като 10-те долара са гарантирани за още 2 месеца. Възможностите за приходи са по големи ако се обърне повече внимание на сайтовете. Всичко е регистрирано в суперхостинг.
Може и всичките комплект като цената за всичко е 220 лв + бонус 3 домейна. libia.me, newjokes.eu,news1.me
За повече инфо на лични или в темата.


1. globaladvertising.eu ЕН Директория . Домейна изтича на 20.04.2012 цена 60лв. PR 3
2. usanews.eu ЕН Директория. Домейна изтича на 20.09.2012 цена 60 лв. PR 3
3. obiavi-bulgaria.com Сайт за обяви. Домейна изтича на 23.02.2013 цена 60лв.
4. start-bulgaria.com БГ Директория. Домейна изтича на 18.10.2012 цена 60лв.
5. shopsuveniri.com Онлайн магазин за сувенири. Няма налична стока, работи съвместно със склад. цена 60лв.PR2<br /><br /> Домейн Име | URL: globaladvertising.eu<br /><br />Приблизителна Цена: 60.00 лв<br /><br />Дата на Регистрация / Дата на изтичане: 20.04.2012<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 1000<br /><br />Page Rank: 3<br /><br />Уникално Съдържание: Не<br /><br />Система: Опън Сорс<br /><br />Дизайн: N/A<br /><br />Начини на Плащане: пей пал, ипей, банкова сметка, запис<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: ДА<br /><br /><br /><br /> Домейн Име | URL: www.start-bulgaria.com<br /><br />Приблизителна Цена: 60.00 лв<br /><br />Дата на Регистрация / Дата на изтичане: 18.10.2012<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 1000<br /><br />Page Rank: N/A<br /><br />Уникално Съдържание: Да<br /><br />Система: Опън Сорс<br /><br />Дизайн: N/A<br /><br />Приходи: 2 eur+10$<br /><br />Начини на Плащане: paypal, epay,<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: ДА<br /><br />
 
От: Разпродажба на сайтове

usanews.eu - това е нещо като сайт за обяви, доколкото виждам. Пропуснал си да сложиш логото на предприемач по сайтовете, за да удостовериш, че са твои. Има ли посещаемост този сайт?
 
От: Разпродажба на сайтове

Сайта е Директория, посещенията са между 500-1000 на месец. Всички сайтове са сравнително нови 2-4 месеца.
Не ми остава време да им обръщам достатъчно внимание, работата ми е по 12-14 ч на ден, ако имах време не бих ги продал.
Който има време и желание и може да ги развива нека продължи.
Сайтовете са си мои, неразбрах как става това с логото, но ако държиш да ти докажа че са мои има и други начини.
Поздрави
 
От: Разпродажба на сайтове

дай ми повече инфо за shopsuveniri.com
 
От: Разпродажба на сайтове

Защо имаш минуси и си червен?
Дай ми цена на лс за всички сайтове общо
 
От: Разпродажба на сайтове

Сайтовете са продадени благодаря на всички за интереса.
 

Горе