Продава се: Разработен сайт за бижута с добра история

От: Разработен сайт за бижута с добра история

Здравей,
Моля да ми изпратиш линка към сайта.
Благодаря
 
От: Разработен сайт за бижута с добра история

Може ли линк на ЛС!
Благодаря
 
От: Разработен сайт за бижута с добра история

Изпратих Ви лично съобщение с няколко въпроса.

Успех с продажбата!
 
От: Разработен сайт за бижута с добра история

Здравейте,

Понеже ми писаха около 10 човека и продължават, ще обясня на кратко тук повече.


За последните 3 месеца има около 4-5 поръчки, които са изпълнени, НО от тогава сайта НЕ изпълнява поръки.

За да се изпълняват поръчки ТРЯБВА да се намери НОВ СЕРИОЗЕН собственик, не несериозен като мен и да ГОВОРИ с ДРОПШИПЪРА и да се споразумеят нещо за в бъдеще.
Аз лично съм говорил с ДРОПШИПЪРА и той ми каза, че ще продължи да работи САМО със сериозен човек и със сериозна стратегия за развитие на сайта.

Има пари в този бизнес. Иска развитие.

От мен ще получите сайт с много продукти качени и с обновени наличности, достъп до база данни с активни клиенти, които са купували на времето, както и имейлите им. Всичко си е в сайта, само е нужно след покупата да влезете и да направите 1 маркетинг и да върнете клиентите към сайта за да си купят нещо.

НИКОГА не съм му правил имейл маркетинг, а там знам, че ще има парички.

Сайта е с приставка за БЛОГ, и уникални статии
Както и с направени БАНЕРИ като на грабо.бг или кокента. ЛОГО + продукти (3 Продукта + лого) или 160х600,728х90,336х289,300х250 + БРАНДИНГ БАНЕР, който може да се наглася за всякакъв сайт и да му се променя ФОНА.
Само банерите струваха около 200 лева по стари спомени.
Фейсбук страницата е с почти 22000 човека

Има брандинг банери като слайдъри, които са стрували по около 30 лева всеки, 6 броя.

Само от тези неща се достига цената от 500 лева. Всичко останало е бонус.

Продавам сайта, защото в момента е неактивен, а прави поръчки, които не се изпращат, защото се търси нов собственик.

НЕ МОГА ДА СЪДЕЙСТВАМ ЗА ПРЕХВЪРЛЯНЕТО, защото не знам как може да стане, НО мога да ви дам достъп до ФТП + базите данни и всичко и Вие може да си говорите с хостинг провайдъра Ви за да ви прехвърли сайта.
 
От: Разработен сайт за бижута с добра история

Изпрати ми сайта на ЛС, мерси.
 
От: Разработен сайт за бижута с добра история

Може ли и на мен линк към сайта на ЛС?
 
От: Разработен сайт за бижута с добра история

Може ли сайта на лично?
 
От: Разработен сайт за бижута с добра история

Ако е удобно и аз бих желал да видя сайта.
 
От: Разработен сайт за бижута с добра история

писах но отговор не получих, някой получаеал ли е?
 
От: Разработен сайт за бижута с добра история

Здравейте, ако е удобмо, моля изпратете ми линк към сайта на лично съобщение. След като се запозная със съдържанието му ще ви върна отговор.
Благодаря предварително.
 
От: Разработен сайт за бижута с добра история

На мен ми писа съобщение, но сам си каза, че е несериозен :D Не че го обиждам нали, аз му отправих оферта, но не пише колегата.
 
От: Разработен сайт за бижута с добра история

И аз съм заинтересован, може ли и на мен линк и допълнително инфо?
 
От: Разработен сайт за бижута с добра история

Който е заинтересован да ме намери на лично съобщение. Наистина заинтересованите хора се свързват с мен, както съм написал.

На хора, които нямат 15 мнения няма да отговарям, и на хора с червена репутация също.

Може да получите малко забавени отговори, но такъв съм си аз, понякога ме мързи да отговарям.

Не съм на зор да го продавам, но всеки изминал ден, сайта губи от ненаправени поръчки.

Ако не се намери собственик за ТЕЗИ пари, които искам, няма да го продам и ще го преобразувам в друг магазин. Поне бранда си заслужава и банерите и страницата..
 
От: Разработен сайт за бижута с добра история

Какво стана сайта продаден ли е ? Писах ЛС но нямам отговор.
 
Последно редактирано:

Горе