Разработихме плъгинче за Бърза Поръчка за WooCommerce & OpenCart

webselo.com

Active Member
Уважаеми колеги,

направихме плъгин за БЪРЗА ПОРЪЧКА за Е-Магазини с WooCommerce & Opencart. Той улеснява Вашите потребители да пазаруват повече. Тук можете да прочетете повече за продукта, ЦЪК.

В случай че ползвате различна от WooCommerce & OpenCart система, а желаете нещо подобно, пишете ни и ще го разработим за Вас.

Още, разработваме индивидуални уеб решения за Вашия бизнес - ако Ви трябва шаблон, или някакъв специфичен плъгин/модул/компонент за WordPress/WooCommerce, OpenCart или нещо по Joomla, или пък решение от НУЛАТА, пишете ни!

С уважение, Кико
Webselo.com
[COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.75)][/COLOR]
 
Първо, нещо с колъра ти не се е получил. Какво си се опитал да боядисаш не знам.
Второ - готино изглежда плъгинчето, ама как стои въпроса с различните теми? Използвал съм няколко различни теми и съм виждал няколко различни положения на зоната за плащане (бутона "купи") и дори страницата за плащане.
Трето - до каква степен може да се променя този плъгин? Добавяне на полета, премахване?
 
Здравей, @sixking , благодаря за обратната връзка.
На този етап плъгинчето е проектирано съобразно стандартните шаблони за WooCommerce - съвместимо е напълно с онези, които следват добрите практики от разработчиците на системата.
То работи независимо от системата.

Добавяне и махане на полета - това е версия 1.0, засега не сме предвидили такава възможност. А пък идеята е чудесна!

С уважение,
Кико
 

Горе