Разработка на мобилни приложения за Android & iOS

Copywriter

Active Member
Рейтинг - 92.9%
13   1   0
Предлагам изработка на мобилни приложения за android 2.2+ и iOS, както и тяхното публикуването в Google Play и в магазина на Apple. Приложенията могат да са както безплатни, така и платени.

Използва се HTML5 framework, но голяма част от кода се пише на ръка и се изработва като дизайн от нас. Приложенията могат да се използват на всички устройства със Android/iOS.

Приложенията могат да бъдат от най-различни типове - приложение за онлайн магазин, с опция за разглеждане на продукти, презентации на обекти/компании, прости игри, резервации за хотели, повиквания за таксита, приложение за детски филми и други.

Цена за приложение + одобрение в Google Play/App Store : от 200 лева. Половината се плащат предварително, останалата при одобрение и публикуване във магазина за приложения.
Цената може да варира от приложение до приложение, зависимост от изискванията. Срокът за изработка на приложенията е 2 седмици.

За запитвания моля използвайте системата за ЛС, за да мога да ви дам по-подробна оферта, съобразена с Вашите изисквания .
 
От: Разработка на мобилни приложения за Android & iOS

Може ли да се видят някакви приложения, които сте правили?
Имам интерес за изработка на приложение, което да изпраща снимки съм определен сървър.
 
От: Разработка на мобилни приложения за Android & iOS

Може ли да се видят някакви приложения, които сте правили?
Имам интерес за изработка на приложение, което да изпраща снимки съм определен сървър.
Аз мога да Ви дам линк към приложения където съм правил. Сайта е leet-soft точка com
Във портфолио има мобилни пиложения там можете да видите
 
От: Разработка на мобилни приложения за Android & iOS

Предлагам изработка на мобилни приложения за android 2.2+ и iOS, както и тяхното публикуването в Google Play и в магазина на Apple. Приложенията могат да са както безплатни, така и платени.

Използва се HTML5 framework, но голяма част от кода се пише на ръка и се изработва като дизайн от нас. Приложенията могат да се използват на всички устройства със Android/iOS.

Приложенията могат да бъдат от най-различни типове - приложение за онлайн магазин, с опция за разглеждане на продукти, презентации на обекти/компании, прости игри, резервации за хотели, повиквания за таксита, приложение за детски филми и други.

Цена за приложение + одобрение в Google Play/App Store : от 200 лева. Половината се плащат предварително, останалата при одобрение и публикуване във магазина за приложения.
Цената може да варира от приложение до приложение, зависимост от изискванията. Срокът за изработка на приложенията е 2 седмици.

За запитвания моля използвайте системата за ЛС, за да мога да ви дам по-подробна оферта, съобразена с Вашите изисквания .
имате лична, относно изработка на платено мобилно приложение за андроид.
 
От: Разработка на мобилни приложения за Android & iOS

Прати ми на ЛС ако може няколко изработени проекта, защото се интересувам от офертата. Можеш ли да направиш приложение което поддържа push notifications ?
 
От: Разработка на мобилни приложения за Android & iOS

Аз също се интересувам от обявата, даже доста. Но не мога да ти пусна съобщение. Ще ми пишеш ли на лс за изработка на приложение, но като няма да го качвате вие, само за направата му.

ПС: Сега виждам, че темата е от миналата година, но се подведох по колегите писали по-горе. Но ако важи обявата може да ми пишеш.
 
От: Разработка на мобилни приложения за Android & iOS

Доста интересен бъмп се е получил :)
В основни линии работим с няколко клиенти по доста големи проекти и нямаме свободни места за нови клиенти. Според различните разписки на заданията, ще можем да приемем няколко нови проекти след около месец, когато се очаква да привършим с два от проектите, които вече са и на над 50% завършени. Ако проектът не Ви е спешен, с удоволствие ще работим заедно :)

Поздрави!
 
От: От: Разработка на мобилни приложения за Android & iOS

Доста интересен бъмп се е получил :)
В основни линии работим с няколко клиенти по доста големи проекти и нямаме свободни места за нови клиенти. Според различните разписки на заданията, ще можем да приемем няколко нови проекти след около месец, когато се очаква да привършим с два от проектите, които вече са и на над 50% завършени. Ако проектът не Ви е спешен, с удоволствие ще работим заедно :)

Поздрави!

Моят не е. Мога да изчакам. Ако искаш свържи се с мен да видим дали ще се разберем това, което искам.
 
От: Разработка на мобилни приложения за Android & iOS

Моя също не е спешен ако може пиши на ЛС да ти обясня какво искам и да ми кажеш дали ще можеш да се справиш със задачата.
 
От: Разработка на мобилни приложения за Android & iOS

Офертата е отново валидна, мобилни приложения, написани чрез HTML5 framework(т.е работят на всички мобилни операционни системи само с един код и няма нужда да плащате за три различни приложения за Android/iOS/Windows Phone). Цената започва от 200 лева в зависимост от приложението и обема и включва гарантирано добавяне в съответните Google Play и iOS Store.
 

Горе