Разработка на онлайн игра с футболни прогнози

SSTrader

Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Здравейте колеги. Нужно ми е човек за разработка на онлайн игра като www.expertsbet.com или уважавания от всички сайт www.prosoccer.bg , който е собственост на един от съфорумците. Моля изпращайте вашите оферти на ЛС.

Поздрави
 
От: Разработка на онлайн игра с футболни прогнози

И на мен ми е интересно колко би струвала подобна система. Ако може предложение и за мен, като не държа да има особени изисквания.
 
От: Re: Разработка на онлайн игра с футболни прогнози

10 000 лв.

Може би изцяло авторски сайт да но тук става въпрос за готови системи които колегата е дал в примера в първия си пост .
10 000 е абсурдно за такъв сайт който някой може да сглоби за 3-4 часа.
 
Разбира се, че е така. Цената е обвързана с определен брой часове работа. Ако има готова система, която изцяло отговаря на нуждите на този, който я поръчва и може да бъде стартирана и настроена за няколко часа - цената ще е под 100 лв.
В първия пост, обаче, пише, че се иска разработка на такава система.
 
От: Разработка на онлайн игра с футболни прогнози

Някъде има готова система, но не знам къде точно. Трябва ми готов скрипт, а не разработка. Неправилно съм се изразил за което моля да ме извините! АКО някой ми намери готов скрипт моля нека пише на ЛС да се разберем.

ПОздрави
 
От: Re: Разработка на онлайн игра с футболни прогнози

Разбира се, че е така. Цената е обвързана с определен брой часове работа. Ако има готова система, която изцяло отговаря на нуждите на този, който я поръчва и може да бъде стартирана и настроена за няколко часа - цената ще е под 100 лв.
В първия пост, обаче, пише, че се иска разработка на такава система.
Ами дай предложение
 
Дал съм предложение в пост #8 по темата - не четеш ли?
Предложение за готова система не мога да дам.
 

Горе