Предлагам: Разработка на фирмен сайт - 349лв

Mоже ли да не се казва на какво е писан сайта - дали е чисто пхп , или някакъв фрейм.

Така написано нито се знае хостинга какъв е, нито технологиите. Да не говорим, че
"On Page SEO" , е субективен feature, както и "зареждане 2 секунди".

И трето - могат ли да си го преместят хората, щото ако са някакви лайна на PHP vanilla, дето са /includes/ файловете и няма никаква къстомизация - трагично.
 
Хахах, много на сериозно сте се взели. Единствените смешници тук са напълно безполезните "хакери/уебмастери/експерти", които се занимават главно със спам. Сигурен съм, че не сте виждали договор за изработка на сайт, който да отговаря на общата рамка в ЕС. Ако сте добри специалисти с добра репутация ще си сложите името и ще дадете гаранция. Във форума всички сте големи, а на практика прозивеждате само едно голямо....

Ти пък като си го видял тоя договор - много работи научи от него...


btw: Тоз @hristomitkov е лектор в софтЮни дигитал - не очаквайте голям капацитет, особено на технически теми - като изработка на сайт и т.н.. - игнорирайте по-добре трола.

И точно ти не говори за голяма сигурност и гаранция, точно 4 минути ми отне да чекна едни от портфолиото ти, и да видя unprotected routes от админ панел url-a на логина, за Upload на файлове.
Щото примерно толкова сте компетентни, че не знаете, че статичните .js ресурси, не се сервират същите, като тези на логнатите юзъри, щото се виждат всичките лайна дето пускате и ако ви е домързяло да се занимавате с ауторизация и ауторизация като хората - ще пушите махорка.

Пък това, което видях, html-a не приличаше на нищо, въпреки че беше окей - беше реден като на тетрис игра - наляво надясно. Статичните ресурси - по 15 >js файла, как дойде. - А дано съм попаднал на някакъв прецедент... Ама кой знае.

Е, проверих няколко - същите лайна навсякъде. Особено тея неща по сорса са много яки

90135ac9500b53cec11c7ae60625dc28.png


https://webrix-studio.com - тея ли са писали CMS-a ти - Ицо? Не са чували и за CSRF, оправяй си лайната по сайтовете дето си правил, вместо да се хвалиш какви договори си виждал, че ако някой реши да те занулява, ще ти стане лошо, и едва ли ще му отнеме време, предвид CMS-а дето им даваш.

И ги питай от WEBRIX кво ще стане ако сендвам POST заявка с параметрите, дето даже се виждат от .js-a, към
page/processing - ще мине ли рикуеста или няма да мине, ама това да е само - не ми се занимава хич, ама това е под всякаква критика като изпълнение, което предлагаш на клиентите си, а говориш за качество и гаранции - че какви гаранции даваш, като нямате елементарен CSRF протекшън, и могат да ви гърмят с въшни requests по сървъра - леле мале.. ) . Lang-a също е малоумно направен, питай ги като въведеш към ?page lang url-a ( няма да го дам целия тук ) , кво се случва - връща ли грешка, или се чупи всичко, при невалиден id на Lang...


И мина тая работа, дето пишех мейли на фирми с разни sec. vuln. бъгове - как да репродуцират, как се оправят и т.н. - търсете си лайната, оправяйте си ги - ваша работа е, големите претенции иначе.
 
Последно редактирано:
999e0e90612e266279a9e2702d7f713b.png


@hristomitkov кажи и това да си оправят. Скрил съм адресите, но devrix знаят от къде е ( от техен subdomain ). И не е само XSS-a, просто не ми се занимава, ама за 30 минутки знам, че ти или познатите ти, ще са последните хора, дето ще правят проект на познат или мой - качество на кода - под нулата - securities - като за бебета , мисля, че това навремето може би е било хубав custom CMS, ама не и за 2022година, още си държа на мнението, че всеки може да ъплоадне каквото си иска, и да ескалира до shell99.php и да се излагате за глупости!



Иначе разглеждаш договори на ЕС - супер пич!
 
Привет!

Фрилайнсър на свободна практика (с регистрация в БУЛСТАТ) предлага модерна разработка на фирмен уеб сайт, с който ще може да се гордеете и да постигнете вашите цели.

Пакетна цена от 349лв включва:
- Разработка на фирмен уеб сайт с до 5 страници (За нас, Контакти, Галерии, Услуги и тн.)
- Респонсив дизайн
- Контактна форма за запитвания
- On Page SEO
- Бързина (сайт зареждащ до 2 секунди)**
- 1 година домейн и хостинг - БЕЗПЛАТНО
-Покриване на GDPR стандартите
... и още ...

За допълнителни въпроси, запитвания, оферти и портофолио може да се свържете на лично съобщение.

Поздрави,
Wellco : )
Супер! Моля да ми изпратиш три различни сайта които си праил скоро за посочената цена и да уточниш какво точно е включено.

и не обръщай внимание на п € д € р @ с и т € във форума !
 
Мястото ти е в застрахователния бизнес или в политиката.
В технологичния сектор само някоя и друга ("гарантирана") трагикомедия ще заформиш.
Ти пък като си го видял тоя договор - много работи научи от него...


btw: Тоз @hristomitkov е лектор в софтЮни дигитал - не очаквайте голям капацитет, особено на технически теми - като изработка на сайт и т.н.. - игнорирайте по-добре трола.

И точно ти не говори за голяма сигурност и гаранция, точно 4 минути ми отне да чекна едни от портфолиото ти, и да видя unprotected routes от админ панел url-a на логина, за Upload на файлове.
Щото примерно толкова сте компетентни, че не знаете, че статичните .js ресурси, не се сервират същите, като тези на логнатите юзъри, щото се виждат всичките лайна дето пускате и ако ви е домързяло да се занимавате с ауторизация и ауторизация като хората - ще пушите махорка.

Пък това, което видях, html-a не приличаше на нищо, въпреки че беше окей - беше реден като на тетрис игра - наляво надясно. Статичните ресурси - по 15 >js файла, как дойде. - А дано съм попаднал на някакъв прецедент... Ама кой знае.

Е, проверих няколко - същите лайна навсякъде. Особено тея неща по сорса са много яки

90135ac9500b53cec11c7ae60625dc28.png


https://webrix-studio.com - тея ли са писали CMS-a ти - Ицо? Не са чували и за CSRF, оправяй си лайната по сайтовете дето си правил, вместо да се хвалиш какви договори си виждал, че ако някой реши да те занулява, ще ти стане лошо, и едва ли ще му отнеме време, предвид CMS-а дето им даваш.

И ги питай от WEBRIX кво ще стане ако сендвам POST заявка с параметрите, дето даже се виждат от .js-a, към
page/processing - ще мине ли рикуеста или няма да мине, ама това да е само - не ми се занимава хич, ама това е под всякаква критика като изпълнение, което предлагаш на клиентите си, а говориш за качество и гаранции - че какви гаранции даваш, като нямате елементарен CSRF протекшън, и могат да ви гърмят с въшни requests по сървъра - леле мале.. ) . Lang-a също е малоумно направен, питай ги като въведеш към ?page lang url-a ( няма да го дам целия тук ) , кво се случва - връща ли грешка, или се чупи всичко, при невалиден id на Lang...


И мина тая работа, дето пишех мейли на фирми с разни sec. vuln. бъгове - как да репродуцират, как се оправят и т.н. - търсете си лайната, оправяйте си ги - ваша работа е, големите претенции иначе.
Очевидно има и хора, които могат да четат преди да пишат. Блогодаря за подробния отговор. Очевидно СофтУни не е по ваш вкус, но това е организация, която прави повече за уеб бранша от всяка друга. Приех поканата от Софт Уни, защото курса изцяло засяга Google Ads - това е моята сфера на дейност. Защо не ви поканят вас? Да си добър уеб разработчик не е достатъчно... В една професионална услуга трябва да се включи, адвокат, счетоводител, бизнес консултант, маркетинг експерт, дизайнер, разработчик и др. Ще ви разочаровам, но вселената не се върти около вас.

Троловете сте вие, защото пускам заявка за обява, която не ви радва. Влизам в този форум за да пускам поръчки на хора, които искат да работят, а не да се правят на важни. Ако не купя от вас земята ще спре да се върти. Хахаха.
 
Хахах, много на сериозно сте се взели. Единствените смешници тук са напълно безполезните "хакери/уебмастери/експерти", които се занимават главно със спам. Сигурен съм, че не сте виждали договор за изработка на сайт, който да отговаря на общата рамка в ЕС. Ако сте добри специалисти с добра репутация ще си сложите името и ще дадете гаранция. Във форума всички сте големи, а на практика прозивеждате само едно голямо....
Вземи верно си оправи сайта или искай гаранция от тоя който ти го е правил.
Гаранция за сайт... Сайта е улусга и не подлежи на гаранция. Приемаш ли го в готовия вид в който са ти го направили, пиеш вода от там нататък. И аз искам гаранция за билетчето от маршрутка която ползвах преди 1 година ама няма кой да ми я даде..
1659425411278.png
 
Хахах, много на сериозно сте се взели. Единствените смешници тук са напълно безполезните "хакери/уебмастери/експерти", които се занимават главно със спам. Сигурен съм, че не сте виждали договор за изработка на сайт, който да отговаря на общата рамка в ЕС. Ако сте добри специалисти с добра репутация ще си сложите името и ще дадете гаранция. Във форума всички сте големи, а на практика прозивеждате само едно голямо....
Забравих да питам що не пише нищо за гаранция в ПДФ (кой ползва ПДФ в сайт за общи условия..), а пише доплащане при промяна....
МИ ако утре си ъпдетйна плугина и сайта ми гръмне (защото плугина не е бил ъпдейтвант от девелопера над 1 година) това промяна в сайта ли е или ще го оправиш безплатно щото си гарант с договор...

1659425646318.png
 
Хахах, много на сериозно сте се взели. Единствените смешници тук са напълно безполезните "хакери/уебмастери/експерти", които се занимават главно със спам. Сигурен съм, че не сте виждали договор за изработка на сайт, който да отговаря на общата рамка в ЕС. Ако сте добри специалисти с добра репутация ще си сложите името и ще дадете гаранция. Във форума всички сте големи, а на практика прозивеждате само едно голямо....
Контакт форма,, ко туй нещо 404 (това да не е някакъв нов вид контакт форма дето само тия с гаранция 2 години имат?!?!)

1659425751685.png
 
кога влезеш с вратата ама в стаята има по-големи бабаити от теб :D
sasipahte го това момче
Тоя е нагледен случай какво се преподава в СОФТ УНИ и не само......
Всякакви се мислят за учители и преподават неща които са морално остарели, неприложими в никоя свера и т.н...
Бил специалист сайтове правил и неговия сайт е издънка..
 
А до пусналия темата, до преди 7 месеца си разпитвал как да си оправиш темата, коя тема да ползват и т.н. и днеска сайтове правиш за клиенти......
 
Привет!

Фрилайнсър на свободна практика (с регистрация в БУЛСТАТ) предлага модерна разработка на фирмен уеб сайт, с който ще може да се гордеете и да постигнете вашите цели.

Пакетна цена от 349лв включва:
- Разработка на фирмен уеб сайт с до 5 страници (За нас, Контакти, Галерии, Услуги и тн.)
- Респонсив дизайн
- Контактна форма за запитвания
- On Page SEO
- Бързина (сайт зареждащ до 2 секунди)**
- 1 година домейн и хостинг - БЕЗПЛАТНО
-Покриване на GDPR стандартите
... и още ...

За допълнителни въпроси, запитвания, оферти и портофолио може да се свържете на лично съобщение.

Поздрави,
Wellco : )
Тествах услугата и съм доволен от крайния резултат. Срещу много приемлива цена получихме приличен сайт - идеален е за стартиращ бизнес с минимален бюджет и минимални усилия. Wellco отговори на всички питания без забавяне и изпълни всичко по задание.
Радвам се, че има и нормални хора в тази форум...

П.П. На клавиатурните експерти, (които омазаха темата) пожелавам успех и дано постигнете поне малко от уважението и признанието, които получавам хората, с които работя.
 
  • Haha
Реакции: Sky

Горе