Предлагам: Разработки, подръжка, модули

CyberSecurity

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте колеги,
Предлагам:
  • Разработка на сайтове - готови CMS или Къстъм решения.
  • Изчистване на грешки по вече съществуващи сайтове и оптимизация на кода.
  • Създаване на добавки към вашите сайтове според нуждите ви.
  • Писане на модули за OpenCart и промени по системата според вашите нужди.
  • Подръжка на уеб сайтове и уеб приложения.
  • Автоматично извличане на продукти към магазини на OpenCart - всички версии

Срок: в зависимост от заданието, за по малки работи срока е до 24 часа.
Преглеждате, тествате дали всичко работи коректно и ако всичко е точно чак тогава плащате.
Подръжка: всичко което съм направил за вас , си го поддържам определен период от време, който ще уточним с вас :)
Начин на плащане: Еконт, Банков превод

Е-мейл адрес: [email protected]
Skype: stoyan.stoymenov
Тел. номер: 0882 277 197

Лек и успешен ден на всички

Поздрави :p
 
Последно редактирано:
От: Разработки, подръжка, модули

Доволна съм от колегата, за свършената работа- оптимизирането на направения от мен блог. Направи ми онлайн магазин, където се наложи да се пишат допълнителни модули. Перфектно свършена работа. Много бърза комуникация. Препоръчвам, ще останете доволни.
 
От: Разработки, подръжка, модули

Успех на колегата, виждам че се е завърнал. Правил ми е доста неща, ще ползвам пак услугите му.
 
От: Разработки, подръжка, модули

Колегата е много точен,разбира си от работата. Правил ми е няколко модула и останах много доволен. Препоръчвам!
 
От: Разработки, подръжка, модули

Разработки за Magento ?
 
От: Разработки, подръжка, модули

Здравейте,

аз се интересувам за Wordpress.
 
Ъп-че и добавена нова услуга
- Автоматично извличане на продукти към магазини на OpenCart - всички версии
 
Ама за тея 100 лв, няма да ми слагаш нулната тема нали?
И ако може след това и лиценза за темата... все пак ще съм дал пари :)

Колега като те гледам заядливото отношение по конкурентните теми си представям колко те бива.
 
Колега като те гледам заядливото отношение по конкурентните теми си представям колко те бива.
Мисля че има защо, точно за този мои коментар - напълни се бозави WP-та с нулнати теми и после реват "ама хакнаха ми сайта" ... на фона че само разходите домейн+хостинг+тема са 100+ лв ...
 
Колега пак ще ти кажа ако беше толкова добър, че да не правиш "бозави WP-та" нямаше да се бориш така с конкуренцията. Тогава това нямаше да е необходимо. Късмет от мен, явно имаш нужда...
 
Колега, от доста време не боря конкуренцията тук - 3 години вече, не правя бозави WP-та :)
Пожелавам ти успех с бизнеса но със 100 лв за сайт , единствено "рибоци" се хващат които рано или късно се усещат че от такива сайтове няма нужда
 
С това изказване само показа, че ти търсиш рибоци. Ако някой тук ти се връзва на мен не ми пробутвай такива лафове, щото съм бая повече от 3 години в бранша...
 
Това е скамерчето де крадна 5000 лв.

Стоян Стоименов aka Пламен Найденов. Мога да репостна и личните му данни (със снимки и т.н.) ако някой има нужда от припомняне, понеже гледам че са изтрити в горната тема.
 

Горе