Търся: Разработчик на мобилно приложение (за сътрудничество)

frukt0

Active Member
Рейтинг - 88.2%
15   2   0
Привет, колеги! Търся някой, който да разработи просто мобилно приложение за прогнози (футбол, бейзбол, баскетбол), може и да е за един спорт няма значение, но най важното е да има активирани платежни услуги към приложението, чрез които потребителите да могат да закупуват вип услуги, чрез сметката на телефона си или Paypal (не съм много наясно как стоят нещата с тях). Искам да обсъдя идеята с някой, който е разработвал такива приложения. Предпочитам ако е само на една операционна система да е на iOS, защото там хората са по платежоспособни. Предлагам партньорство на този човек, като имам разработена стратегия как да го развия, разполагам с приятел, който се занимава с мобилна оптимизация на такива приложния и ще го развием много бързо на американския пазар и разработчика ще е много доволен.

Ако някой го интересува нещо повече нека да ми пише на лично.
 
Поредната тема в стил търся абдал.

Някой да ти напише приложението а ти само идейки ще пущаш, сигурно си голям капацитет и идеята е уникална и първа по рода си.
 
Поредната тема в стил търся абдал.

Някой да ти напише приложението а ти само идейки ще пущаш, сигурно си голям капацитет и идеята е уникална и първа по рода си.

Аз бях пуснал и тема в която търся да купя, за мен не е проблем и да си платя на човека и после сам да си го работя. Просто може човека да иска партньорство, защото така ще изкара повече пари. Ти щото си голям капацитет. :)
 

Горе