Разумна цена блог

Shamsina

Member
Привет. Натрупала съм разни материали, писани последните години. Все се каня и не ми оставаше време за блог. Статиите са по 2 теми, без връзка по между им. Та, искам да ги пусна в 2 блога, които да започна да развивам следващите месеци. Разгледах цени за изработка на блог, но те варират от 200 до 1000 лв. и нагоре. Колко време отнема подготвянето и каква цена е ок според вас. Изискванията ми са :
- да е на уърд прес
- да е с готова тема
- на БГ и англ да се пише, а в бъдеще и на руски
- да има полета за реклами - надеждата и целта ми е някой ден все пак да има и приходи
Предварително благодаря. А и респ. блоговете ще са 2
 
каква ниша те вълнува, какви са статиите, 1 блог да е на 3 езика или 3 блога с по 1 език искаш да имаш, имаш ли домейн и хост, дай повече ...
 
Реро, ето отговорите:
Нямам нито домейни, нито хостинг, но това мисля е най-лесното.
Единият блог ще е на бг и англ в началото, по-вероятно е после да остане само на английски(предвид темата) и евентуално ще превеждам и на руски тогава статиите. Тук темата е силно нишова и не особено популярна в бг.
Другия блог ще е на бг и евентуално на англ. Темата е бизнес и предприемачество. Споделям собствения си опит от-до
Статиите са текстове, идеята е по-натам да има галерии снимки, интервюта, тестове...варианти много, но за в бъдеще.
Така става ли по-ясно?

null, благодаря и на теб, сега ще видя.
 
до 100 лева бюджет и малко побутване и помощ ще се оправиш и сама
 
Аз мога да ти наравя блога безплатно, само, че статиите ти ще си ги качиш после. И за темата няма проблем. Ако си наблизо, даже може да се видим за да ти дам малко съвети. Относно езиците, доколко разбирам, май ще трябва да си намериш преводач.
 
Аз мога да ти наравя блога безплатно, само, че статиите ти ще си ги качиш после. И за темата няма проблем. Ако си наблизо, даже може да се видим за да ти дам малко съвети. Относно езиците, доколко разбирам, май ще трябва да си намериш преводач.
Може и на кафе/ вечеря / кино да отидете.
 
Аз мога да ти наравя блога безплатно, само, че статиите ти ще си ги качиш после. И за темата няма проблем. Ако си наблизо, даже може да се видим за да ти дам малко съвети. Относно езиците, доколко разбирам, май ще трябва да си намериш преводач.

О, чудесно, благодаря! В момента съм в чужбина, но се прибирам в София след седмица две и ще пиша. На мен само базата ми трябва. Преди години движех онлайн магазин, така че, с администриране, качване, създаване на доп. страници нямам проблеми. Притеснението са ми първоначалната изработка и оптимизацията(ако се различава от тази на магазин).
А за преводите - аз ще си ги правя.

Kreyashawn, като я гледам таз мома на профила ти, ме хваща страх хахха
 

Горе