Продава се: Разчистване на сайтове

ninjaprog

Member
Рейтинг - 92.3%
12   1   0
Здравейте, мисля да разчистя някои стари проекти. Във всичките виждам потенциал, но времето все не стига и само си седят.

1) Studiorelaxa.com - развивах го в партньорство с масажист, но вече нямам интерес. Има линкове от медии като cross.bg, 168 часа и някои други, на първа страница е по почти всичко свързано с масажи. Давам го за 1000лв., мислех да оферирам студиа и да му искам доста повече, но не ми се занимава. Някой ако иска да го продаде, или да оферира.

2) webspace4me.net - има линкове от 160 домейна, трябва му съдържание.
Цена: 300лв.

3) tvnovini.com - 200лв.


Някои домейни за продан:

sunnymusic.bg - 100лв., няма нужда да обяснявам, че това е домейна на продуцентската къща Съни мюзик. Идеален за музикален сайт

arlet.bg - домейн на верига козметични студиа - 100лв.
 
Последно редактирано:
Рядко пиша коментари в на хората темите за продан/предложения, всъщност само веднъж мисля че си позволих, ама тоя ваш сайт ТВновини, дето го продавате, вие добре ли сте да му искате 450 лв? Та това си е пладнешки обир!

Visual Composer-a му е деактивиран, ако изобщо е на Visual Composer, затова са и тези йероглифи на главната страница. Сайтът изглежда заебан. Явно или Композера е много стара версия, или някакъв друг проблем има. Горе където е менюто, навменю-то, има някакви квадратчета, имало е явно някаква икона и е счупило. Вдясно пише "Search", дори не е преведен. Датите не са преведени (на постовете). Няма SSL. И постовете са от 2016-та, с правописни и пунктуационни грешки.

Направо селска тарикатщина! Този сайт не струва и 20 лв! Това, че имате 2,000 лайка във Цукебук не значи нищо. Аз мога да ви ги докарам същите от бот или от платена реклама за 1 седмица! Очевидно са bot views, тъй като постовете ви нямат абсолютно никакъв engagement. Повечето постове имат 2, максимум 3 лайка, които най-вероятно са ваши.

Няма да разглеждам другите сайтове, понеже очаквам да е същото...

Трябва да се срамувате от поведението си. Заради такива хора като вас - българите имат репутация на мангали, крадци и измекяри по чужбината. Заради такива хора като вас сме заклеймявани като "скамъри" и "шибани утайки".


fa.png
 
Последно редактирано:
Не съм обърнал внимание, че се е счупил. Ще го оправя близките дни.

Сайта има над 350 уникални статии и преди да го занемаря се класираше много добре. Лайковете са си напълно реални. Никого не се опитвам да излъжа, повечето хора във форума са компетентни и си преценяват. Не държа да го продам на всяка цена, така че и никой да не го иска, не ми е проблем.

И никого не се опитвам да излъжа, ако преценя ще му искам и 10 000лв. 450лв. е цената за която бих се разделил с него, ако не ще си го пазя като ресурс.

Успех
 
Не съм обърнал внимание, че се е счупил. Ще го оправя близките дни.

Сайта има над 350 уникални статии и преди да го занемаря се класираше много добре. Лайковете са си напълно реални. Никого не се опитвам да излъжа, повечето хора във форума са компетентни и си преценяват. Не държа да го продам на всяка цена, така че и никой да не го иска, не ми е проблем.

И никого не се опитвам да излъжа, ако преценя ще му искам и 10 000лв. 450лв. е цената за която бих се разделил с него, ако не ще си го пазя като ресурс.

Успех
Не е ли по-добре да го продадете, отколкото изобщо да не го продадете? Защото домейна си го плащате, хостинга, а не генерирате приходи, а реално разходи.
 
Хостинг плащам така или иначе, домейна е евтин. Иначе да, може би наистина съм прекалил с цената, макар че мисля че за 3 месеца може да се вдигне на крака сайта и да вади приличен трафик. Преди да го занемаря вадеше по 2-3 хиляди посещения на ден, но е изморителен, защото трябва постоянно да му се пише актуално съдържание.

Ако някой иска да го развие мога да смъкна с 100тина лв. цената, ако ли не ще си тествам теорията като ми остане време.

Нарочно кръстих темата разчистване на сайтове, само relaxa е читав, но пък не ми трябва. Webspace4me няма трафик, но може би има потенциал ако му се напише хубав content.

:)
 
Съвет: Защо не ги пуснете на търг (аукцион)?? Така мисля че е по-справедливо и реалистично. Поздрави.
 
Neromare - ти май си си харесал някой от сайтовете и имаш много интересен подход на пазарлък - ако не, остави човека да си решава сам как да си продава сайтовете - тук се четат в пъти по-неадекватни обяви (честно казано не намирам тази за неадекватна - ясно си е посочил сайтовете, кое е ценното в тях и какви пари им търси, който има интерес ще се свърже)
 

Горе