Разясняване за eBay продаби

От: Разясняване за eBay продаби

Може ли някой да ми обясни след като продам артикула къде ми излиза адрес за доставка(къде да пратя аартикула)?
 
От: От: Разясняване за eBay продаби

благодаря ти
а има ли възможност да остави негатив след като сделката е анулирана
Ако той анулира сделката не може. За съжаление ще я анулираш ти и тогава ще остави какво поиска. Моя съвет към тебе е да се свържеш с него и да му се извиниш неколкократно, че вината е твоя и много съжаляваш и да го помолиш да не ти оставя отрицателен рейтинг. Успех!
 
От: От: Разясняване за eBay продаби

Ако той анулира сделката не може. За съжаление ще я анулираш ти и тогава ще остави какво поиска. Моя съвет към тебе е да се свържеш с него и да му се извиниш неколкократно, че вината е твоя и много съжаляваш и да го помолиш да не ти оставя отрицателен рейтинг. Успех!
благодаря ти
справих се някак докато разбера как да върна пари и че пей пал не дърпа от наши карти побеля ми главата
 
От: Разясняване за eBay продаби

Здравейте,искам да Ви попитам ако съм пуснал дадено нещо на търг,но цената която е достигнал не ми хареса може ли да не изпълня сделката ? И ако "да" как става това?
 
От: Разясняване за eBay продаби

Разбира се, че може. Няма никакъв проблем. Просто няма да я изпратиш. Ако човека вече ти е платил трябва да му върнеш парите. Ако не му ги върнеш, Ebay ще му ги върне, вероятно щом задаваш такъв въпрос си с лимитиран ПейПал акаунт и не можеш да ги теглиш 21 дена.
Има и последствия за тебе разбира се. Отрицателен рейтинг от купувача, лимитиране от Ebay, Paypal.
Това не е детска игра. Става въпрос за истински пари с истински хора зад тях. Тези пари се печелят трудно. На тебе ще ти бъде ли приято да си купиш нещо и продавача да започне да те мота, лъже и да ти върти номера от селски вечеринки ??!???!??!
Уважавай отсрещната страна за да получиш същото!
 
От: От: Разясняване за eBay продаби

благодаря ти
справих се някак докато разбера как да върна пари и че пей пал не дърпа от наши карти побеля ми главата

В какъв смисъл не дърпа от нашите карти ?
 
От: От: Разясняване за eBay продаби

Разбира се, че може. Няма никакъв проблем. Просто няма да я изпратиш. Ако човека вече ти е платил трябва да му върнеш парите. Ако не му ги върнеш, Ebay ще му ги върне, вероятно щом задаваш такъв въпрос си с лимитиран ПейПал акаунт и не можеш да ги теглиш 21 дена.
Има и последствия за тебе разбира се. Отрицателен рейтинг от купувача, лимитиране от Ebay, Paypal.
Това не е детска игра. Става въпрос за истински пари с истински хора зад тях. Тези пари се печелят трудно. На тебе ще ти бъде ли приято да си купиш нещо и продавача да започне да те мота, лъже и да ти върти номера от селски вечеринки ??!???!??!
Уважавай отсрещната страна за да получиш същото!
Много правилно хората не ядат доматите с к... и благодарение на мн бг тарикати е трудно да правиш бизнес с тях. Просто ни имат за мошенници и ако имат вариант да вземат продукт от някой който не е Българин ще го направят. Наистина това е бизнес и отношението трябва да е сериозно ако искаме да вървим на някъде.
 
От: Разясняване за eBay продаби

Има си резервирана цена за такива случаи. Ако не си сложил, то трябва да му я пратиш на каквато цена е достигната при търга. Можеш да направиш и както колегата нагоре ти писа, но негативите са за теб
 
От: От: Разясняване за eBay продаби

Много правилно хората не ядат доматите с к... и благодарение на мн бг тарикати е трудно да правиш бизнес с тях. Просто ни имат за мошенници и ако имат вариант да вземат продукт от някой който не е Българин ще го направят. Наистина това е бизнес и отношението трябва да е сериозно ако искаме да вървим на някъде.

Не мисля, че само българите са тарикати. Имал съм проблеми с литовци, англичани, американци. Най-много проблеми съм имал с китайците. Навсякъде има мошеници и дечица които не знаят какво точно искат. Стига де :) сега сме доста лоша нация, но се надявам някой ден и ние да се гордеем, че сме Българи :)
Както и да е, темата не е за това.
 
От: Разясняване за eBay продаби

Здравейте! Вчера пуснах за продажба таблет с опция "buy it now" и първоначална цена на търг 0.99$.Днес поглеждам някой е биднал и цената е изчезнала.Можете ли да ми обясните защо е изчезнала и в края на търга мога ли да откажа да продам таблета, ако цената не ме устройва и как става отказването?Благодаря!
 
От: Разясняване за eBay продаби

Защото имаш само една бройка. Ако беше написал повече нямаше да изчезне. Този който е наддал е първия възможен купувач. За това. По-горе е писано дали можеш да се откажеш. Можеш но ще получиш негативи и лимити.
 
От: Разясняване за eBay продаби

Много ме радва Шерифа - един от най-детайлно описващите процеси човек, който съм срещал из форумите изобщо. Дано не му се изчерпи желанието и готовността за помощ.
 
От: Разясняване за eBay продаби

Здравейте.Преди 10 дни продадох един Ipad в Ebay, но купувачът така и не склони да плати за него.След четвъртия ден отказах сделката, но нищо не се случи още ми показва, че е продаден.Може ли някой да ми каже как да приключа случая?
 
От: Разясняване за eBay продаби

След като купувача не е платил артикула се прави case(unpaid item) . Cancelation-а който си направил сега ти се брой за defect.
 
От: Разясняване за eBay продаби

Добре и как да процедирам сега, за да се прекрати всичко и да си получа таксите от ebay?Виж файлът 11966 това са опцийте, които имам.
 
От: Разясняване за eBay продаби

Invalid Прикрепен файл specified. If you followed a valid link, please notify the administrator
 

Горе