Рап, Чалга, Метал??

От: От: Рап, Чалга, Метал??

От няколко месеца се чудя, дали рапа не е новата чалга? Гледам много чалгари се преориентират частично към черното.
Някой може ли да ми каже в кои заведения се хвърлят салфетки?

Там нали се хвърля евтина посуда?

ЧУдех се дали няма връзка с попфолк?

Чудя се тези които харесват хаоса, дали наистина го харесват или започват да го слушат защото е модерно и с времето му свикват.

Всички клубове нощно време са на хаос, или поне тези с по-нормални и сравнително лесни вечерни забавления.

В момента слушам Рамщайн и "се чудя" на чалгаджиите, колко са оригинални8)
 
От: От: Рап, Чалга, Метал??

В момента слушам Рамщайн и "се чудя" на чалгаджиите, колко са оригинални8)

Аз се чудя, ако ти предложа и осигуря безплатни посещения на психолог, дали ще се възползваш, за да се пребориш с проблемите си или предпочиташ да си се мъчиш?

И по-добре понякога на плажа чалга и русичко, отколкото ежедневна скука с Рамщайн и сухи злобарки пред монитора като теб.
Спри да се опитваш да се доказваш поне за малко.
 
От: От: Рап, Чалга, Метал??

Аз се чудя, ако ти предложа и осигуря безплатни посещения на психолог, дали ще се възползваш, за да се пребориш с проблемите си или предпочиташ да си се мъчиш?

И по-добре понякога на плажа чалга и русичко, отколкото ежедневна скука с Рамщайн и сухи злобарки пред монитора като теб.
Спри да се опитваш да се доказваш поне за малко.

Ти се опитваш да се доказваш бе комплексар
Поне да беше малко по начетен та да ми е интересно да споря, ама си един безмозъчен и скучен чалгар
 
От: От: Рап, Чалга, Метал??

Ти се опитваш да се доказваш бе комплексар
Поне да беше малко по начетен та да ми е интересно да споря, ама си един безмозъчен и скучен чалгар

Не виждам да спориш? Виждам как псуваш и обиждаш от яд и безсилие.
Не съм забелязал да се показваш като ерудит, по- скоро ми напомняш на малко дебело момченце, което го е страх да разкрие меката си китка и нежна душа и затова се мъчи да докаже какъв е мъжкар с диалект и просташко възпитание. Това няма да те направи щастлив.
 
От: Рап, Чалга, Метал??

Истината е че във всеки един стил си ги има "чалгарите" .
Фен съм на метъла, ама раймщайна са си чалгички, както и доста други групи.

Тук под чалга визирам позьорщината, фръкането и тн. . каквито и термини да поставите, все ще са верни.

А относно хауса и сродните му, ние не ги разбираме щото не се друсаме :)
 
От: Рап, Чалга, Метал??

Истината е че във всеки един стил си ги има "чалгарите" .
Фен съм на метъла, ама раймщайна са си чалгички, както и доста други групи.

Тук под чалга визирам позьорщината, фръкането и тн. . каквито и термини да поставите, все ще са верни.

А относно хауса и сродните му, ние не ги разбираме щото не се друсаме :)

Много добре го каза: във всеки един стил си ги има "чалгарите". Хаусът не прави изключение, никога не съм се друсал и не ми е пречило да слушам електронна музика, в която между другото има доста жанрове (хаус, дийп, транс, електро, техно, drum & bass, дъбстеп и още нещо може би за което не се сещам). И аз мразя много комерсиални "шитни" които минават като хаус и поп, както и мразя "циклажи" където липсва мелодия. Това не значи обаче, че всички хаус тракове (или останалата електронна музика) не струват. Преди тва каза, че чалгата била по-ритмична от хауса, ами, тогава не знаеш какво е 'ритъм'.

Последния път като ходих на хаус парти продължи 10 часа без почивка и имаше голям процент от хора които си бяха предрусали и гледаха едвам едвам, като и постоянно се носеше миризма на трева. Аз обаче не съм вземал нищо (освен 2 бири и бутилка минерална вода) и си скачах цяла нощ до сутринта и нямах никакъв проблем освен болка в краката, това чалга няма как да ме накара да го направя посмъртно. Просто си е до човека, някои ходят за да се друсат там, някои защото им харесва музиката :)

http://www.youtube.com/watch?v=2Q5_OXPdrDU vs. http://www.youtube.com/watch?v=qszx-eQyBDE

Няма как да избера чалгата, не, мерси ;)
 
Последно редактирано:
От: Рап, Чалга, Метал??

Истината е че във всеки един стил си ги има "чалгарите" .
Фен съм на метъла, ама раймщайна са си чалгички, както и доста други групи.

Тук под чалга визирам позьорщината, фръкането и тн. . каквито и термини да поставите, все ще са верни.

А относно хауса и сродните му, ние не ги разбираме щото не се друсаме :)
Пич, сигурно ти са спи и нещо се обърка
Ако изхождам от твойта генерална констатация, значи можем да кажем, че и всеки стил си има "металистите"
Значи няма кво да спорим щото всички сме чалгари и металисти
Гениален си, трябва да те предложа за нобелов лауреат за музикален мир
Поздравявам те с чалгичка на Рамщайн
[video=youtube;berzo1ocFkQ]http://www.youtube.com/watch?v=berzo1ocFkQ[/video]
 
От: Рап, Чалга, Метал??

Още един поздрав към чалгарите, може да ударят един кючек:-o
[video=youtube;HwELajFteTo]http://www.youtube.com/watch?v=HwELajFteTo[/video]
 

Горе