Регистрация в google и adsense

Aeea

New Member
Имам Блог, но в Блога ми името и в гоогле+ са различни даже нямат нищо общо с име а с сайта (BG Survivals) А там пишееше, че името не трябва да е с рекламна цел на сайт или други подобни, та въпроса ми е ако си сложа adsense с Името ми дали ще стане тъй като в блоггер и гоогле са други ? Мога ли после да си взема парите или нямам как да стане ?
 
От: Регистрация в google и adsense

ти явно не вземаш препоръките на хората да почетеш малко, първо с тоя блог няма да ти пуснат адсенс, после се кахъри как да си харчиш парите, аз още не мога да я схвана идеята на твоя блог - можеш ли да ми разясниш за какво е и имаш ли идея след като напишеш 5 статии за основните оцелявания после какво ще го правиш този блог
 
От: Регистрация в google и adsense

отделих половин час за това http://what-to-do-in-a-disaster.blogspot.com/ , направи нещо такова което още от заглавната страница да се подразбира за какво е блога, напълни го с качествени статии, понатрупай и малко повече трафик и гугъл няма да ти откажат за адсенс
 
От: Регистрация в google и adsense

Гугъл по принцип много стрикно следят, внимавай да не изгориш..
 
От: Регистрация в google и adsense

Махай ги тия боклуци. Има и други рекламни мрежи.
 
От: Регистрация в google и adsense

Махай ги тия боклуци. Има и други рекламни мрежи.

които и да избере написаното важи
 
От: Регистрация в google и adsense

Така е, но Google ще я прецакат, така че да ги пропусне при избора си. Това е моя съвет.
 
От: Регистрация в google и adsense

А този шаблон от къде мога да го изтегля ?
И добре ще те послушам ще напиша още статии и ще се пробвам да са достатъчно качествени и ще натрупам трафик и хора, но пак да попитам регистрацията ми е с друго име не с моето истинско, а на сайта.. После да не е да си играя много и накрая за нищо и да почвам нов блог ?
 
От: Регистрация в google и adsense

за адсенс ще си попълниш личните имена , адрес и т.н.

за шаблона няма точно шаблон с темата на твоя сайт, всичко се променя от кода за да заприлича на това което искаш и като гледам още няма да се оправиш
 
Последно редактирано:

Горе