Регистрация на бизнес акаунт в eBay.

mectatel

New Member
Моля за помощ. Ако някой вече се е регистрирал в eBay като бизнес акаунт да ми помогне как става. Това нещо е от 1 юли 2021, тъй като eBay ще управлява плащанията. Пращах сертификати от НАП и от търговския регистър резултат нула. Те искат нестандартен сертификат, но нашите служби си знаят само стандартните. Ето каво искат:
we need documented evidence that your company exists and can legally operate as a business entity.
The document must show the:
  • legal entity name
  • registered country
  • registration number or a tax ID
  • type of legal entity, such as corporation
These are the requirements we have for the document.
Thank you for your cooperation.
 
ДА. Със закъснение се регистрирах по чл.97а на 20„07„2021. Сега подадох сертификат.
 
Заповядайте, ето какво Ви е нужно.

Моля, запознайте с всички необходими стъпки.

 
we need documented evidence that your company exists and can legally operate as a business entity.
The document must show the:
  • legal entity name
  • registered country
  • registration number or a tax ID
  • type of legal entity, such as corporation
Това, което искат може да бъде направено с превод + нотариус за заверяване на истинността.

С други думи трябва да преведете, данните за регистрацията на дружеството ви + регистрацията по ДДС, но преди това им изпратете съобщение, за да проверите този превод + нотариус достатъчен ли е за тях.

Проблема не е във Вас, а в ретро политиката ни.
 
Благодаря много. Помогна ми. Бях писала името на фирмата и с един празен интервал Ltd. Като махнах Ltd и всичко мина успешно. Пожелавам Ви здраве и успехи.
 
Благодаря много. Помогна ми. Бях писала името на фирмата и с един празен интервал Ltd. Като махнах Ltd и всичко мина успешно. Пожелавам Ви здраве и успехи.
Бихме искали да видим продуктите когато сте готови, не ни забравяйте. :)
 

Горе