Регистрация на нов Adsense от лаптоп регистрирал блокиран вече акаунт ?

sporter

Member
Мога ли да сменя мак адреса на един стар лаптоп който съм го ползвал преди време за регистрацията на един блокиран вече Адсенс акаунт?
Искам изцяло да изчистя връзката към предишния акаунт и не ми се рискува пак да правя регистрация от него .
Какви са вариантите ?
Поздрави .
 
От: Регистрация на нов Adsense от лаптоп регистрирал блокиран вече акаунт ?

Не ти трябва да сменяш мак.Смени си ип и използвай друг браузър с изчистени cookies.За смяна на ипнползвай някое впн решение.Например hma.Струва 10 долара месечно но ти гарантирам че си заслужава.
 
От: Регистрация на нов Adsense от лаптоп регистрирал блокиран вече акаунт ?

Наистина ли си помисли, че е толкова лесно и елементарно това, чрез простата смяна на… MAC!? Т.е. незасичането на новосъздаден акаунт?

Прочети това, а след това това, след което вярвам, че доста ще те заболи главата, навярно и бели косми по нея.


П.С.: hma и всякакви генерални за всеобщо ползване от години услуги, масови в глобален мащаб, са отдавна ПРЕИЗПОЛЗВАНИ и abuse-нати (дори потвърждение на SparX, което не беше нужно принципно де). Не се залъгвай.
 
От: Регистрация на нов Adsense от лаптоп регистрирал блокиран вече акаунт ?

Sherifa При мен си пеоработи без проблем същата постановка.
 
От: От: Регистрация на нов Adsense от лаптоп регистрирал блокиран вече акаунт ?

Наистина ли си помисли, че е толкова лесно и елементарно това, чрез простата смяна на… MAC!? Т.е. незасичането на новосъздаден акаунт?

Прочети това, а след това това, след което вярвам, че доста ще те заболи главата, навярно и бели косми по нея.


П.С.: hma и всякакви генерални за всеобщо ползване от години услуги, масови в глобален мащаб, са отдавна ПРЕИЗПОЛЗВАНИ и abuse-нати (дори потвърждение на SparX, което не беше нужно принципно де). Не се залъгвай.

Колега подготвил съм нов адрес,ново име , нов домейн, нов хост , друг телефон , отделен интернет(флашка не wifi или кабел ) всичко е различно само с лаптопа не знам какво да правя, мислех да му сменям дъното за най сигурно но е доста стар и е трудна работа ,някакви предложения ?
 
От: Регистрация на нов Adsense от лаптоп регистрирал блокиран вече акаунт ?

А, щом е така, това са нови данни, които не беше упоменал до 23:05ч. Може да сменяш MAC-а само и да действаш. Flash Cookies & Browser cookies да не оплескаш също, както и НИКОГА да не се логваш през този интернет и IP в предходен Google/Gmail account по никакъв повод, нито да го search-ваш дори.

@logout: Късметлия си тогава. Поздравления. Които авт. се нулират предвид безсмислената неутрална от преди 4 дни за пост от предходната година :)shock:), 10-04-13, 09:41.
 
От: Регистрация на нов Adsense от лаптоп регистрирал блокиран вече акаунт ?

А, щом е така, това са нови данни, които не беше упоменал до 23:05ч. Може да сменяш MAC-а само и да действаш. Flash Cookies & Browser cookies да не оплескаш също, както и НИКОГА да не се логваш през този интернет и IP в предходен Google/Gmail account по никакъв повод, нито да го search-ваш дори.

@logout: Късметлия си тогава. Поздравления. Които авт. се нулират предвид безсмислената неутрална от преди 4 дни за пост от предходната година :)shock:), 10-04-13, 09:41.

Windows-a е преинсталиран 1-2 пъти от тогава и предполагам няма да е останало и следа от Flash Cookies & Browser cookies само mac-a ме притеснява. От линковете който е дал колегата LTL ли да ползвам информация за промяна ?
 
От: От: Регистрация на нов Adsense от лаптоп регистрирал блокиран вече акаунт ?

Наистина ли си помисли, че е толкова лесно и елементарно това, чрез простата смяна на… MAC!? Т.е. незасичането на новосъздаден акаунт?

Прочети това, а след това това, след което вярвам, че доста ще те заболи главата, навярно и бели косми по нея.


П.С.: hma и всякакви генерални за всеобщо ползване от години услуги, масови в глобален мащаб, са отдавна ПРЕИЗПОЛЗВАНИ и abuse-нати (дори потвърждение на SparX, което не беше нужно принципно де). Не се залъгвай.

Дали ще ме хванат? Ползвам Vmware(виртуална машина) с инсталирана различна опер. системата от тази, която ползвах преди ... На нея ползвам VPN, не ползвам chrome като основен браузър, не използвам google търсачка, нито ползвам близки на предишни пароли, не посещавам никакви сайтове, освен адсенс и гугъл анализите...
Обаче дали могат да ме хванат по мак адреса - ако не се лъжа вирт. машини си има свои мак адрес?
 
От: Регистрация на нов Adsense от лаптоп регистрирал блокиран вече акаунт ?

До колкото знам браузъра не засича MAC-а. Той е по др. протоколи. Т.е. техния Apache/ngnix или какъвто Web Server имат, в логовете могат да ти видят еди си кои данни, сред които не присъства MAC-а. Но това беше до преди години, в смисъл от доста време производители на еди си какви „Tools“ ги лицензират така – дава ти се някакво .exe, което ти генерира HWID-то (хардуерно ID на машината, уникално – съставено от чаркалаците на PC-то). Дава се HWID-то, което производитела да го въведе в DB и вече имаш достъп до пълните функици. Ако смениш някакъв чаркалак или два/три, вече нямаш достъп. Преди години се сещам, че беше само, ако смениш MAC-а, се променяше HWID.

Но ме съмнява или не мога да си обясня как от G / fB / PP / eB и др. ще могат да засичат и по какъв начин и MAC, и евентуално HWID. По-скоро само останалите параметри, за които вече писах. Но за всеки случай нищо не пречи да се смени и MAC-а – лесно си е. Е, някои ISP-и правят проблеми за това. Но щом става въпрос за собствена виртуализирана машина (OS), то е OK.

Като цяло трябва да се експериментира и тества множество и многократен брой пъти. Това си е „Know-how“ реално погледнато, поради това, че народът е докарал определени корпорации до това те да станат монополисти и все повече да разширяват обхватът си, съответно и да налагат ограничения и засичания, които от тяхна страна да са „о, супер, мега нужни, трябват ни“, но откъм user-ска „едвам изкарвам пари, единствени или доста добри доходи от там, не мога да си позволя да се спре това кранче да тече, …“. За съжаление обаче – всеки загубен акаунт (т.е. засечен) пък води към загуби - било развиване на нов домейн от нулата, ново съдържание и т.н., или съответно нова репутация в eB, увеличаване на лимити дълги месеци и пр. Трудно си е, не и невъзможно обаче.

Невъзможно ще стане, ако и в интернет се появят биометрични засичания на данни, не само на тея пластики. Да се надяваме да не е това столетие. Т.е. всеки да има един-единствен възможен профил за навсякъде, не и множество, а при опит за създаване, то да се link-ва към стария, благодарение на „интернет биометричните данни“. Тогава вече ще е големият „удар“.
 

Горе