Регистрирай се и вземи своя MP3 Player безплатно

CrAzY-MaST

Well-Known Member
Ами регистрирате се за една година(около 10-тина долара месечно) в Napster и те ви дават безплатно MP3 плеър с много добри характеристики и дизайн

Също така има и безплатна 7 дневна регистрация от която може да се възползвате малко, ако имате нужда.
 
Наскоро по някоя телевизия даваха за този саит че е пурвият подписал договори с музикални компани и позволяват законно да си деглиш музика но това с тези мп3 нещо не ми харесва сигорно са евтини боклуци които копуват наедро някаде и си го избиват отр месечната такса
 
yovo каза:
Наскоро по някоя телевизия даваха за този саит че е пурвият подписал договори с музикални компани и позволяват законно да си деглиш музика но това с тези мп3 нещо не ми харесва сигорно са евтини боклуци които копуват наедро някаде и си го избиват отр месечната такса
бате креатив са мани да са евтини боклуци :)
 
vetzkov каза:
iNDESiGN каза:
абе незнам дали са боклуци, но ми се струва оферта... вижте в сайта на креатив пише че 1gb е 65 лири :) а ти го взимаш за 13 лв... :lol:
13 лв ти е на месец а ти плащап за цяла година :wink:

аха ясно, аз разбрах че просто си "активираш" акаунта за 1 месец и ти пращат мп3, пък после ако искаш можеш да продължиш да си плащаш и за следващите месеци....както и да е :)
 

Горе