Регистър.бг и електронен подпис

against

Well-Known Member
Извадих си подпис и тъкмо вече се радвах как няма повече да се занимавам с малоумните им служители, ама се оказа, че пак съм подценил некадърността им. Не работи (естествено).
Някой взимал ли е домейн с подпис да сподели как става?

Значи конфигурирам си домейна, стига до стъпката с подписването и като му цъкна "Подпиши" хвърля някаква Javascript грешка и до там. И като гледам няма вариант да го подпиша при мен и да им го пратя, значи пак трябва да ходя до тъпия им офис?
 
От: Регистър.бг и електронен подпис

Това ми го дава с IE, под ФФ нещо не можах да го инсталирам.
Пък и то май като веднъж си пуснал заявка, неможаш да пускаш пак преди тая да изтече.

Незнам, ще им звъня утре да се храним :)
 
От: Регистър.бг и електронен подпис

Тя заявката ти като не е подписана важи 24 часа. Нещо не е наред с електронния ти подпис, в този случай Регистъра вина нямат (което признавам е трудно за вярване)

ЕДИТ ти къде на конфигуриране стигна? потребителско име и парола заяви ли?
 
От: Регистър.бг и електронен подпис

Ми подписа май си работи - разпознава го, попълва си данните от него, ама като стигне до подписването на заявката (май беше последно преди плащането) и там умира. Освен само да не може да подписва, ама това е странно...
 
От: Регистър.бг и електронен подпис

Значи подкарах го под ФФ и сега си подписва правилно, явно нещо при мене е било.

Обаче друг бъг - вече направените заявки не могат да се подписват и затова ги отказах, че да започна отначало. Тоя път си мина всичко ок, подписа се, обаче сега не ми дава да го платя, понеже домейна бил заявен от друг (от мене, ама го отказах) и затова изчаквало :) ей мамоооо.....
 
От: Регистър.бг и електронен подпис

Епа чеки 24 часа, аз една седмица чаках да ми активират три домейна и накрая се обадих в регистъра и питам, домейните са платени от седмица защо не са активирани? Отговорът леко кърти: ами пратили сте 210 лв обаче не сте писали дали това са парите за трите домейна за една година или за някои от трите за три години и за кой. ОК хубаво, не съм писал, ама мейл за контакти има поне да върнат някакъв отговор
 
От: Регистър.бг и електронен подпис

Епа чеки 24 часа, аз една седмица чаках да ми активират три домейна и накрая се обадих в регистъра и питам, домейните са платени от седмица защо не са активирани? Отговорът леко кърти: ами пратили сте 210 лв обаче не сте писали дали това са парите за трите домейна за една година или за някои от трите за три години и за кой. ОК хубаво, не съм писал, ама мейл за контакти има поне да върнат някакъв отговор

В Регистъра нищо не става по тяхна инициатива. Както казват Илф и Петров: “Въпросът за спасяването на давещите се е дело на самите давещи се

Добрата новина е, че от доста време вече си вдигат телефоните и дори са отзивчиви ...
 
От: Регистър.бг и електронен подпис

и аз имах проблеми... пробвах 4-5 браузера и стана... ще те излъжа с кой точно че ми е къс паметливия нерв...
ама имаше там някакви приставки се теглят глупости...
 
От: Регистър.бг и електронен подпис

и аз имах проблеми... пробвах 4-5 браузера и стана... ще те излъжа с кой точно че ми е къс паметливия нерв...
ама имаше там някакви приставки се теглят глупости...

Аз моя го подкарах след 10 минутна консултация с поддръжката на Булбанк. Тръгна с IE. Така и не можах да го пусна с FF
 
От: Регистър.бг и електронен подпис

Ей няма толкова педераска фирма, свиха ми домейна сега.

Значи бях го запазил за 30 дена. Буквално часове след мене още някой е влезнал в опашката, ама аз това няма как да го знам. И аз немога да го подпиша, щото им е скапан сайта, съответно пускам заявка за отказ от домейна, че да почна процедурата отначало. И тогава хуй - домейна го хваща тоя в опашката, а новата ми заявка е след него.
А домейна е супер як, не ми се вярваше как е останал свободен.

И това заради тъпия им бъгав сайт, направо незнам, ебати боклуците.....
 
От: Регистър.бг и електронен подпис

Взимал съм домейн с електронен поднис без никакъв проблем.
 
Според мен, много проблеми могат да дойдат от Windows-а и дали има нужните приложения или каквото и да е там, има някакви задължителни неща за да работи подписа. При мен на работа така беше, с един орязан нефунционален windows, с какви ли не приложения пробвахме, но не стана и не стана.
 
Аз съм го правил, възможно е. Доставчик ми е B-Trust. Регистрацията знаеш как става вероятно. Документът е файл, който аз подписвам с програма, която се казва ComboLIte. Лека е, инсталира се на компютъра и подписва файла. Подписаният файл им се изпраща по мейла и те знаят как да си го проверят.
 
За първо път регистрирах домейн .bg и супер хостинг без да ме питат ми пратиха имейл с пълномощно "Да извършва всички правни действия И прочие дали да им се доверя ?
 
За първо път регистрирах домейн .bg и супер хостинг без да ме питат ми пратиха имейл с пълномощно "Да извършва всички правни действия И прочие дали да им се доверя ?
Ами ако искаш те да ти го регистрират да :). Аз съм го правил.. не се притеснявай.
 

Горе