Ред и дисциплина в андроид форума

Sky

Well-Known Member
Леле, Блинки и Кулайс много са ни отпуснали и като отидем в друг форум и ядем бана за ден/два :D
Вашият акаунт във форума е баннат. Причина за банване: Мултиакаунт
Банът ще бъде премахнат: Никога
А андроид форума е забранено да цитираш последния пост и след като им казах, че е пълна тъпотия това ми резнаха кранчето. :oops:
 
От: Ред и дисциплина в андроид форума

Там правилата са повече от смахнати и нелогични.
Реда е хубаво нещо, когато в него има логика.
 
От: Ред и дисциплина в андроид форума

След тази случка вече всяко мнение се одобрява от екипа :D
Много на сериозно са се взели.
 
От: Ред и дисциплина в андроид форума

Хората избиват комплекси за ВЛАСТ и НЕПОДЧИНЕНИЕ ........
 
От: Ред и дисциплина в андроид форума

Това нищо не е, пробвайте да напишете нещо във форума на Читанка и гледайте какво става. По принцип там почти никой няма, но появи ли се някой с желание да дискутира веднага бива трит и преследван. Дали са модераторски права за форума и коментарите към книгите на някакъв психопат NomaD, който е напълно асоциален и няма елементарни комуникативни умения.

Най-смешното е, че не може да разпознава истинските спам роботи и съответно не ги трие, докато не му се обясни много пъти, че това е истинският спам. :lol:
 
От: От: Ред и дисциплина в андроид форума

Това нищо не е, пробвайте да напишете нещо във форума на Читанка и гледайте какво става. По принцип там почти никой няма, но появи ли се някой с желание да дискутира веднага бива трит и преследван. Дали са модераторски права за форума и коментарите към книгите на някакъв психопат NomaD, който е напълно асоциален и няма елементарни комуникативни умения.

Най-смешното е, че не може да разпознава истинските спам роботи и съответно не ги трие, докато не му се обясни много пъти, че това е истинският спам. :lol:
Нямал съм работа в тоя форум, но хората са го казали: Дай на глупака власт и му гледай сеира.
Още ли се одобряват постовете в андроид форума, че имам да пиша там :D
 
От: Ред и дисциплина в андроид форума

Вашият акаунт във форума е баннат. Причина за банване: Системно неспазване на правилата на форума. Демонстриране на неуважение към екипа и правилата на форума.
Банът ще бъде премахнат: Никога
Още един в колекцията.
Тия са баси комплексарите.
 
От: Ред и дисциплина в андроид форума

Аз нямам проблем да пиша там...може би защото пиша САМО когато е нужно и по темата.
Едно време там, когато някой пуснеше обява и някой реши да коментира от рода "много скъпо бе, еди къде си е по евтино" предупреждаваха хората, после директно гонеха, сега вече никой не си позволява подобни коментари, не му харесва-подминава без да оставя следа.
Очевидно това е начина да се разправят с разните му спамери.
Имат си места, където може да се спами на воля, но това не са обявите и сериозните теми.
Тъпо стана само с новата платформа и те предполагам си го знаят, и да, и аз съм забелязал че са малко с приповдигнато самочувствие...
 
От: От: Ред и дисциплина в андроид форума

Това нищо не е, пробвайте да напишете нещо във форума на Читанка и гледайте какво става. По принцип там почти никой няма, но появи ли се някой с желание да дискутира веднага бива трит и преследван. Дали са модераторски права за форума и коментарите към книгите на някакъв психопат NomaD, който е напълно асоциален и няма елементарни комуникативни умения.

Най-смешното е, че не може да разпознава истинските спам роботи и съответно не ги трие, докато не му се обясни много пъти, че това е истинският спам. :lol:

Тоя е и в андроид форума - 100% е същия кретен.
 
От: Ред и дисциплина в андроид форума

Там се навъдиха и някакви нови "модератори", нямам представа как точно се издигнаха, обаче и много мразят някой да напише нещо, то да им се стори реклама и става "алеле мале"
Пишат ми "реклама е"
Викам "ами ок, кажете колко и къде да платя, защото според вас е реклама и да си публикувам мнението" , онзи, новият модератор ми пише че ще пита, и до сега е пълно мълчание.
Така че там само се чете нещо ако има интересно за апарата и до там.
Хаха, имаше и един случай, някакъв пич, повдига доста стара тема с идентичен на неговият проблем. Модераторите му обясняват че в правилата пишели да не повдигат стари теми и естествено го предупреждават.
Пича прави нова тема, онези го предупредиха да чете старите теми...
Малко олигофренски се получи :-o
 
Последно редактирано:
От: От: Ред и дисциплина в андроид форума

Администраторът изисква всеки нов отговор да бъде одобрен преди публикуването му. Ще бъде заредена темата
Тия са баси изперкалите копелета...
 
От: Ред и дисциплина в андроид форума

Според мен нетрябва да се баннва във форуми защото така гонят хората. Трябва да изчезнат форумните администратори и да се пише всичко както в социалните мрежи.
 
От: Ред и дисциплина в андроид форума

Според мен нетрябва да се баннва във форуми защото така гонят хората. Трябва да изчезнат форумните администратори и да се пише всичко както в социалните мрежи.

Аха такъв живот ще настане че само си викам ДАНО! Ето ти и няколко примера за подобни държави където "администраторите" са изчезнали - Либия, Сомалия, Ирак, Сирия, Афганистан... Oh, wait!
 

Горе