Рейтингът на Обама

От: Рейтингът на Обама

Ще вдигат рейтинга на Обама с филм за Бин Ладен. Все едно безработицата и икономическият крах да могат да се компенсират с убийството на един терорист.
http://www.bbc.co.uk/news/world-us-canada-14485341
Osama-obama-hurdles-598x431.jpg
 
От: Рейтингът на Обама

То него не го бърка рейтинга докато още е удобен на wall street ще е там - гледате ли ква красота систематизирана мини рецесия си заформиха, целия свят в момента яко шах.
 
От: Рейтингът на Обама

Какво да ви кажа, Обамката не вярвам да му пука много за У... Стр... и т.н. Той си е оплел коша, ако щ..
 
От: Рейтингът на Обама

Личи си кой е гледал филма и кой не е :D
 
От: От: Рейтингът на Обама

Какво да ви кажа, Обамката не вярвам да му пука много за У... Стр... и т.н. Той си е оплел коша, ако щ..
Счупи тъпомера с това изказване. Той Обамката ей така сам се взе и не му дреме за никакви банкери, които държат националната валута на САЩ. Ебати пича :D
 
От: Рейтингът на Обама

Тука имало уникални идиоти :D

Той нали Обамката държи ФЕД за топките, кво му пука на Обамката :D :D :D

@Webmaster Кой филм?
 
От: Рейтингът на Обама

ще си купя юани с доларите, само да се отърва от тях
 
От: Рейтингът на Обама

@Webmaster ти сериозно ли?! Пусто нали пишеш в тази тема, не скиваш ли че се ебавам с коментара на get

А за филма да гледал съм го но нещата много по рано са ми ясни, още когато спорих с асистетнката ми по макроикономика в 1ви курс. Горката разправя ми че всички Централни Банки по света са собственост на държавата. Направих и цялостен доклад за FED и оназ ами аз такова не съм запозната с банковите системи :D :D :D

Нужно е да се види какви са министрите и обкръженето на Обама - бивши CEO-та на големите банки, шефове на 12 банки от системта на ФЕД и т.н.
Те нали затова килнаха J.F.Kennedy щото искаше да променя закона УСА да си печата сама парите и видяхме кво стана в Далас, ако бях CS маниак щях да напиша - head-shot :D Клинтън и Wall Street overrule-наха закона Сийгъл и гледай как му сърбаме попарата 12 години по късно
 
Последно редактирано:
От: Рейтингът на Обама

@Webmaster ти сериозно ли?! Пусто нали пишеш в тази тема, не скиваш ли че се ебавам с коментара на get

сори, помислих, че на сериозно :D
 
От: Рейтингът на Обама

Няма проблем, хаха то с такъв пост като на get квото и да кажеш, ще бъде сериозно в контраст с писанията му :D :D :D
 
От: Рейтингът на Обама

Ще вдигат рейтинга на Обама с филм за Бин Ладен. Все едно безработицата и икономическият крах да могат да се компенсират с убийството на един терорист.
Може, може даже и по тънко може тук още даже никой не са застреляли
 
От: Рейтингът на Обама

Хляб и зрелища, дай на народа, дръж го в невидени, яко го заливай с промивки на мозъка и наистина всичко може, а иначе карикатура е уникат :D
 

Горе