Предлагам: Реклама във Фейсбук група- 62 хиляди+бонус

djini

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Участници - повече от 62 хиляди

65% жени, 35 % мъже,

Обновява се всеки ден.

Бонус - линк в новинарска страница с над 35 000 харесвания

Тематика: Езотерика, здравословен живот, политика, самопознание, психология, изкуствен интелект, загадки, история и много други.
 
Последно редактирано:
Здравейте. Аз се интересувам да рекламирам при вас
Може ли повече информация
 
Здравейте. Аз се интересувам да рекламирам при вас
Може ли повече информация
Здравейте. Какво точно ви интересува? Името на групата е изписано по-горе, предлагам безплатен тест линк.
 
Здравейте. Какво точно ви интересува? Името на групата е изписано по-горе, предлагам безплатен тест линк.
Да. Бих се възползвала от безплатния тест линк. Можете да ми пишете и на имейл.
 
Да. Бих се възползвала от безплатния тест линк. Можете да ми пишете и на имейл.
В момента няма смисъл : Мета са ограничили групата заради "фейк" новини, които са публикували двама членове, които отстраних, и чакам да махнат забраните :) Няма да ви забравя и ще ви напомня като паднат ограниченията, съжалявам.
 
В момента няма смисъл : Мета са ограничили групата заради "фейк" новини, които са публикували двама членове, които отстраних, и чакам да махнат забраните :) Няма да ви забравя и ще ви напомня като паднат ограниченията, съжалявам.
Ок. Благодаря. Ще чакам.
 
Здравейте. Какво точно ви интересува? Името на групата е изписано по-горе, предлагам безплатен тест линк.
Здравейте мога ли да пробвам с тест линк. Интересувам се от реклама при вас
 
Здравейте мога ли да пробвам с тест линк. Интересувам се от реклама при вас
Временно спрях рекламата в групата - някой ме докладва и ми ограничиха разпространението. При първа възможност ще ви пиша
 
Временно спрях рекламата в групата - някой ме докладва и ми ограничиха разпространението. При първа възможност ще ви пиша
Добре. Ще чакам. Бих се радвала да рекламирам при вас
 

Горе