Реклама във фейсбук страници над 18 г. с общо над 60 000 човека, направени естествено

tedkata_m

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
24   0   0
Темата вече не е актуална, за триене е!
 

Прикачени файлове

  • str1.jpg
    str1.jpg
    95.4 KB · Преглеждания: 25
  • str1-1.jpg
    str1-1.jpg
    71.3 KB · Преглеждания: 12
  • str2.jpg
    str2.jpg
    107.5 KB · Преглеждания: 11
  • str2-2.jpg
    str2-2.jpg
    72.5 KB · Преглеждания: 9
  • str3.jpg
    str3.jpg
    102.9 KB · Преглеждания: 8
  • str3-3.jpg
    str3-3.jpg
    69.9 KB · Преглеждания: 7
  • str4.jpg
    str4.jpg
    108.2 KB · Преглеждания: 7
  • str4-4.jpg
    str4-4.jpg
    71.9 KB · Преглеждания: 7
Последно редактирано:
От: Реклама във фейсбук страници над 18 г. с общо над 60 000 човека, направени естест

Дай да пробваме, ще ти драсна на лично за повече инфо.
 
От: Реклама във фейсбук страници над 18 г. с общо над 60 000 човека, направени естест

ArtBean вече очаква промоцията от 1 линк в 4-те странички.
 
От: Реклама във фейсбук страници над 18 г. с общо над 60 000 човека, направени естест

Здравей, както обещах, щом получа данни от аналитикса, ще споделя впечатления, на първо място искам да кажа, че човека е точен, и каквото каза го направи, а за мен това е много важно! За съжаление не съм доволен от посещенията - едва 44, но допускам, че за това може да има вина и статията, която дадох. Незнам, нека по компетентните фейсбук гурута се изкажат, колко е добре от 60к да получиш 44 посещения? Честно казано, аз се надявах на нещо от рода на 1%, но ...
 
От: Реклама във фейсбук страници над 18 г. с общо над 60 000 човека, направени естест

Свободен съм за още поръчки, имам свободни часове!
 
От: Реклама във фейсбук страници над 18 г. с общо над 60 000 човека, направени естест

Имам свободни места и часове!
 
От: Реклама във фейсбук страници над 18 г. с общо над 60 000 човека, направени естест

една безплатна проба става ли ....за да видя как ти е рича :)
 
От: Реклама във фейсбук страници над 18 г. с общо над 60 000 човека, направени естест

Добре, дaй ми линкa
 
От: Реклама във фейсбук страници над 18 г. с общо над 60 000 човека, направени естест

Имаш лично съобщение.
 
От: Реклама във фейсбук страници над 18 г. с общо над 60 000 човека, направени естест

ЗДР....аз искам да пробвам рекламата...Искам един линк за тест и ако докара над 200 посещения започваме да рекламираме 2 сайта.....пиши на лично като си на линия
 
От: Реклама във фейсбук страници над 18 г. с общо над 60 000 човека, направени естест

Здравейте, страниците нарастнаха на над 65 000 общо, цените остават същите.
 
От: Реклама във фейсбук страници над 18 г. с общо над 60 000 човека, направени естест

Здравей,
Аз търся къде да рекламирам профил в продавалник в който се продават часовници и аксесоари.
При теб възможно ли е да се рекламира и ако Да прати линкове за страниците на съобщение но ако НЕ може здраве да е :)
Лек ден :)
 
От: Реклама във фейсбук страници над 18 г. с общо над 60 000 човека, направени естест

имаш ли още безплатна проба, ако не дай цена за 1 линк да пробвам нещо за една страничка на тема готварски рецепти
 
От: Реклама във фейсбук страници над 18 г. с общо над 60 000 човека, направени естест

Това беше последната проба. Очаквам вашите реклами!
 
От: Реклама във фейсбук страници над 18 г. с общо над 60 000 човека, направени естест

Темата вече не е актуална, за триене е!
 

Горе